14.02.2013 Справа № 756/1958/13- ц
УКРАЇНА
ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА
04212, м. Київ, вул. М. Тимошенка, 2є
____________________________________________________________________________
756/1958/13-ц
Справа №2/756/1598/13
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 лютого 2013 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Диба О.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду із вищенаведеним позовом до відповідача.
13.02.2013 року через канцелярію суду від позивача надійшла заява про повернення йому позовної заяви.
Відповідно до п.1 ч.3 ст. 121 ЦПК України заява повертається у випадку коли позивач до відкриття провадження у справі подав заяву про повернення йому позову.
За таких обставин, виходячи із вищенаведеного та керуючись ст. 121 ЦПК України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів - повернути позивачу;
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Апеляційного суду м. Києва протягом п'яти днів з моменту отримання її копії через Оболонський районний суд м. Києва;
Ухвала набирає законної сили після спливу строку на її апеляційне оскарження.
СУДДЯ: О.В. Диба
Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 і від 9 жовтня 2006 р. № 1404, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 і від 9 жовтня 2006 р. № 1404 Кабінет Міністрів України постановляє:
Щодо застосування пункту 3 підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, Вищий адміністративний суд УкраїниГоловам апеляційних адміністративних судів У зв'язку з виникненням у судовій практиці питань, пов'язаних із застосуванням пункту 3 підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України( 2755-17 ), на підставі пункту 4 частини першої статті 32 Закону України "Про судоустрій і статус суддів"( 2453-17 ) та з метою однакового застосування адміністративними судами зазначених приписів Податкового кодексу України Вищий адміністративний суд України звертає увагу на таке.
| Про затвердження Інструкції з діловодства в господарських судах України, Вищий господарський суд УкраїниПро затвердження Інструкції з діловодства в господарських судах України (Витяг) У зв'язку з затвердженням наказом Державної судової адміністрації України від 20 лютого 2013 року № 28 Інструкції з діловодства в господарських судах України( v0028750-13 ) (далі — Інструкція) та з метою удосконалення організації роботи з діловодства у Вищому господарському суді України НАКАЗУЮ:
Мамину сорочку пригорну до серцяНа Вінниччинівизнаним осередком народної вишивки є велике і гарне село Клембівка, що в Ямпільському районі.У всіх його пяти кутках Баланівка, Бондарівка, Куцівка, Млинівка, Царівка гармонію ...
|