ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98
________________________________________________________________________________
УХВАЛА
про повернення позовної заяви
16.09.13
№ 910/17645/13.
Суддя Курдельчук І.Д., розглянувши
позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрфасадбуд", м. Київ
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Мегасітібуд", м. Київ
про стягнення 23 775,84 грн.
ВСТАНОВИВ:
Позивачем подано позовну заяву про стягнення з відповідача 23 775,84 грн. заборгованості, інфляційних втрат та трьох відсотків річних.
Підставою заявлення позову позивач визначає невиконання відповідачем умов Договору № 101А/10/12 від 22.10.2012р. та домовленості щодо поставки товару за видатковою накладною № 1 від 05.02.2013р. Таким чином, позивачем об’єднано в одному позові вимоги, що стосуються невиконання договору та усної домовленості.
Позивачем порушено правила об'єднання вимог та об'єднано в одній позовній заяві дві вимоги до одного відповідача з різних підстав, сумісний розгляд цих вимог перешкоджатиме з'ясуванню прав і взаємовідносин сторін та суттєво утруднить вирішення спору.
Якщо у позовній заяві об'єднані декілька позовних вимог, не пов'язаних між собою ні підставою виникнення, ні поданими доказами, така позовна заява підлягає поверненню господарським судом без розгляду за правилами п. 5 ст. 63 ГПК України.
Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущеного порушення.
Керуючись п. 5 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України, -
УХВАЛИВ:
Повернути позовну заяву без розгляду.
Суддя І.Д.Курдельчук