Парламентский комитет рекомендует Верховному Совету принять проект постановления, запрещающий выселять военнослужащих из общежитий всех форм собственности при отсутствии в их собственности другого жилья. Об этом сообщается на сайте украинского парламента.
Парламентарии предлагают запретить выселять военнослужащих из общежитий при отсутствии в их собственности другого жилья
| Нравится |
Это будет Вам интересно
Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування операцій з товарами, роботами і послугами в рамках реалізації проектів міжнародної технічної допомоги з метою покращення умов поводження з відпрацьованими радіоактивними джерелами та високоактивними відходами в Україні, Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє: 1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування операцій з товарами, роботами і послугами в рамках реалізації проектів міжнародної технічної допомоги з метою покращення умов поводження з відпрацьованими радіоактивними джерелами та високоактивними відходами в Україні (реєстр. № 9528), поданий Кабінетом Міністрів України. Про План діяльності Держкомтелерадіо України на 2013 - 2015 роки у новій редакції, Державний комітет телебачення і радіомовлення УкраїниПро План діяльності Держкомтелерадіо України на 2013 — 2015 роки у новій редакції З метою приведення Плану діяльності Держкомтелерадіо України на 2013 — 2015 роки у відповідність із показниками Державного бюджету України на 2013 рік( 5515-17 ), схваленого Кабінетом Міністрів України прогнозу Державного бюджету України на наступні за плановим два бюджетні періоди та відповідно до Методичних рекомендацій щодо розроблення планів діяльності головних розпорядників бюджетних коштів( v0869731-12 ) (за бюджетними призначеннями, визначеними законом про Державний бюджет України на відповідний бюджетний період) на плановий та два бюджетні періоди, що настають за плановим, затверджених наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 25.07.2012 № 869, НАКАЗУЮ: | МЮГ AstapovLawyers представляет интересы KVV Group, одного из претендентов на приобретение «Лиепаяс металургс»Международная юридическая группа AstapovLawyers представляет интересы украинской компании KVV Group в потенциальной покупке крупнейшего и единственного в Прибалтике металлургического предприятия ... У Китаї підраховують збитки від тайфуну «Хайкуй»Чим далі вглиб материка рухається тайфунХайкуй, тим слабшим він стає. Однак все ще становить загрозу для населення провінцій Східного Китаю. |
Об адвокате - устами Клиентов
Чувствуется неподдельная забота о ближних. Благодаря столь интересному интернет сайту я, наконец-то, надумался обзавестись выделенной линией.
Рекомендовано Адвокатом
Статьи о семейном праве
Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Судебная власть
№757/52/15-а











