С 1 по 5 сентября 2014 года во всех регионах Украины будет проведена Всеукраинская акция «Укрепим доверие граждан к суду». Об этом сообщает пресс-служба Государственной судебной администрации.
Отмечается, что во время этой акции состоится анонимный опрос граждан — посетителей судов. Посетителям будет предложено заполнить анкету, в которой содержатся вопросы относительно организационной и процессуальной деятельности суда и оценить
- удобство условий пребывания граждан в суде;
- полноту, качество и доступность информации для посетителей суда;
- эффективность организации работы суда;
- отношение судей и работников аппарата суда к посетителям.
Также, гражданам предложат высказать свое мнение относительно того, был ли суд при рассмотрении дела независимым, беспристрастным и обеспечено ли справедливое судебное разбирательство.
Запрашиваемая информация будет конфиденциальной и полученные ответы будут использованы только в обобщенном виде.
Продали сина, щоб зробити ремонтНа Вінниччині працівники міліції затримали подружжя, яке віддало свого сина незнайомій жінці й натомість отримало 30 тисяч гривень.
Про передачу будівлі у м. Дніпродзержинську Генеральній прокуратурі України, Кабінет Міністрів УкраїниПро передачу будівлі у м. Дніпродзержинську Генеральній прокуратурі України Передати Генеральній прокуратурі України будівлю (літер А-2) по вул. Губи, 2, у м. Дніпродзержинську Дніпропетровської області із сфери управління Фонду державного майна із закріпленням її на праві оперативного управління за Генеральною прокуратурою України.
| У Львові відбулась акція «Світлячок» безпеки на шкільному ранці»Працівники Державтоінспекції влаштували для маленьких львівян оригінальний майстер-клас. Правоохоронці показали малечі, як усього за кілька хвилин можна змайструвати собі зірочку-світловідбивач. ...
Про встановлення роздрібних тарифів на електричну енергію для вугледобувних підприємств на березень 2013 року, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро встановлення роздрібних тарифів на електричну енергію для вугледобувних підприємств на березень 2013 року Відповідно до Закону України „Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" та Порядку встановлення роздрібних тарифів на електричну енергію для вугледобувних підприємств( v0866227-07 ), затвердженого постановою НКРЕ від 26.06.2007 № 866, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|