Кабинет министров Украины до сих пор не позволил ни одной проверки бизнеса. Об этом журналистам сообщил министр экономического развития и торговли Украины Павел Шеремета.
"Пока правительство не дало разрешения ни на одну проверку", — сказал он.
Кабинет министров Украины до сих пор не позволил ни одной проверки бизнеса. Об этом журналистам сообщил министр экономического развития и торговли Украины Павел Шеремета.
"Пока правительство не дало разрешения ни на одну проверку", — сказал он.
| Нравится |
Про затвердження Каталогу можливостей України щодо підтримки міжнародних миротворчих операцій та навчань (Додатки 14-23), Міністерство оборони УкраїниДодаток 14Додаток 14 до Каталогу можливостей України( z1260-12 ) щодо підтримки міжнародних( z1260-12 ) миротворчих операцій та навчань( z1260-12 ) Додаток 15 до Каталогу можливостей України( z1260-12 ) щодо підтримки міжнародних( z1260-12 ) миротворчих операцій та навчань( z1260-12 ) Про митне оформлення енергозберігаючих товарів та скасування листа, Міністерство доходів і зборів УкраїниМитницям Міндоходів Про митне оформлення енергозберігаючих товарів та скасування листа З метою забезпечення уніфікованого підходу до застосування норм Податкового( 2755-17 ) та Митного кодексів України( 4495-17 ) щодо особливостей митного оформлення та оподаткування енергозберігаючих товарів Міністерство доходів і зборів України повідомляє про таке. | Полиция Норвегии решила искать предполагаемых террористов в соцсетяхПолиция Норвегии разработала систему поиска предполагаемых террористов. Она основана на автоматическом отслеживании сообщений в социальных сетях, в которых преступники высказывают свои замыслы Сімейним лікарям полегшили роботуНа площі Театральній, що в самісінькому центрі Вінниці, 95 спецавтомобілів звуковими сигналами сповістили, що реформа галузі охорони здоровя в пілотному регіоні матеріально підкріплена. Голова ... |
Огромное количество актуальной информации. Огромнейшее спасибо. Очень благодарны! Ребята - Вы молодцы.
№757/52/15-а