ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
НАКАЗ
02.12.2013 № 735(з основної діяльності)
Про встановлення середніх річних норм нальоту льотному складу авіації ДСНС України для планування льотної підготовки на 2014 рік
Відповідно до вимог Керівництва з планування підготовки до дій за призначенням в авіації ДСНС України, введеного в дію наказом ДСНС України від 26.11.2013 № 725, з метою проведення якісного та ефективного планування льотної підготовки на 2014 рік НАКАЗУЮ:
1. Установити для льотного складу авіації ДСНС України на 2014 рік середні річні норми нальоту, що є єдиними для всіх модифікацій літаків (вертольотів), відповідно до типу:
на транспортних та спеціальних літаках Ан-26, Ан-30, Ан-32П — 45 годин;на вертольотах Мі-2, Мі-8 та ЄС-145 "Єврокоптер" — 40 годин.2. Установити керівному льотному складу Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування середні річні норми нальоту — 25 годин.
3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Голова
М. Болотських
{Текст взято з сайту ДСНС України http://www.mns.gov.ua/}
Чому не літають мокрі кури?Деякі норми ДСТУ Мясо птиці. Загальні технічні умови не відповідають міжнародним вимогам до якості продукції. Тому довгоочікуваний ринок Європейського Союзу для вітчизняних птахівників може так ...
Спецзагін ДПС забезпечує безпеку дорожнього руху на КиївщиніЗ 19 квітня по 12 травня, згідно наказу МВС України від 17.04.2013 № 630, групи спеціального загону ДПС особливого призначення здійснюють оперативно-профілактичне відпрацювання Київської області.
| Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 03 січня 2012 року № 3, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 червня 2013 р. за № 1020/23552 Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 03 січня 2012 року № 3
ГПУ отменила закрытие уголовного производства в отношении экс-главы «Нафтогаза»Руководство Генеральной прокуратуры Украины отменило постановление о закрытии уголовного производства в отношении бывших руководителей НАК «Нафтогаз Украины», возглавляемого Евгения Бакулина.
|