Про встановлення вимог до ДТГО НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  1. 14.11.2013  № 94-р
  2. Про встановлення вимог до ДТГО "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності

    Відповідно до Закону України «Про природні монополії» ( 1682-14 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами( z0408-96 ), затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 № 15, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом( z0433-96 ), затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 № 15/1, Порядку встановлення вимог до ліцензіатів з розподілу природного і нафтового газу, з транспортування природного і нафтового газу магістральними трубопроводами, з транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами( z1076-06 ), з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності, затвердженого постановою НКРЕ від 11.09.2006 № 1182, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ВИРІШИЛА:

    1. Установити до ДЕРЖАВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНО — ГАЛУЗЕВОГО ОБ’ЄДНАННЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" (далі — ДТГО "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ"), ліцензіата з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, при провадженні ним інших, крім ліцензованих, видів діяльності, а саме виготовлення виробів із бетону для будівництва (діяльність Київського та Хмельницького заводів залізобетонних конструкцій), будівництва житлових та нежитлових будівель, будівництво споруд електропостачання та телекомунікацій, діяльності у сфері безпровідного зв'язку, професійної-технічної освіти (центр професійного розвитку персоналу), іншої діяльності у сфері спорту (ДФСК «Локомотив»), такі вимоги:

    а) вести бухгалтерський облік інших видів діяльності окремо від обліку ліцензованої діяльності;

    б) щоквартально надавати до управління НКРЕ у м. Києві та Київській області звіти про надходження та використання коштів з інших видів діяльності для здійснення контролю за виконанням установлених НКРЕ вимог;

    в) при провадженні інших, крім ліцензованих, видів діяльності не допускати зловживання монопольним становищем, яке займає ліцензіат на ринку природної монополії, щодо споживачів та суб’єктів господарювання на інших ринках;

    г) провадити інші, крім ліцензованих, види діяльності лише у разі беззбитковості кожного з них.

    2. Рекомендувати ДТГО "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" використовувати прибуток, отриманий від інших видів діяльності, крім видів діяльності, що підлягають ліцензуванню та тих, що належать до природних монополій, на збільшення фінансування заходів, спрямованих на покращення технічного стану електромереж та модернізацію засобів обліку електричної енергії.

    3. Управлінню НКРЕ у м. Києві та Київській області інформувати Комісію у разі виявлення фактів невиконання ліцензіатом установлених вимог або збитковості інших, крім ліцензованих, видів діяльності (на підставі звітів, які надає ліцензіат).

    4. Відмовити ДТГО "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" у встановленні вимог щодо провадження ним інших, крім ліцензованих, видів діяльності, а саме діяльності лікарняних закладів у зв’язку із збитковістю цього виду діяльності та діяльності з інших видів освіти у зв’язку із наданням неповної інформації щодо провадження цього виду діяльності.

    Голова Комісії

    С. Тітенко

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення МКП "Миколаївводоканал", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг

    Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення МКП "Миколаївводоканал" Відповідно до Законів України "Про питну воду та питне водопостачання" ( 2918-14 ), "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869( 869-2011-п ) "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

    Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України, Міністерство фінансів України

    Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 січня 2013 р. за № 8/22540 Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України Відповідно до частини другої статті 6 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»( 996-14 ) НАКАЗУЮ:

    «Український дім» стане урядовим будинком

    Центр ділового й культурного співробітництваУкраїнський дімпісля реконструкції перетвориться на урядовий будинок. У ньомупроводитимутьміжнародні конференції, зустрічі делегацій і інші заходи ...

    Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, розпорядником якої є Фонд державного майна України, та Порядку відшкодування фактичних витрат, Фонд державного майна України

    Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 серпня 2012 р. за № 1378/21690 Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Фонд державного майна України, та Порядку відшкодування фактичних витрат

    Об адвокате - устами Клиентов

    Благодарим всех за качественную работу. Этот сайт на данный момент - единственный в своем роде. Хорошо, что есть такие нужные интернет порталы. Этот интернет портал очень многофункционален в использовании. На нем удобно проводить отдых - просто, удобно,быстро.

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b