Сегодня Высшая квалификационная комиссия судей Украины (ВККС) провела анонимное тестирование в рамках квалификационного экзамена для кандидатов на должности судей. В первом этапе квалификационного экзамена приняли участие 630 кандидатов — выпускников Национальной школы судей (НШС) Украины, то есть те, которые прошли специальную подготовку и 13 лиц, которые обратились в Комиссию относительно повторной сдачи квалификационного экзамена.
ВККС провела квалифэкзамен в рамках третьего отбора кандидатов в судьи
| Нравится |
Это будет Вам интересно
Тейлор Свіфт запалила Різдвяні вогні у ЛондоніАмериканська кантрі-співачка Тейлор Свіфт запалила Різдвяні вогні у Лондоні. На заході британської столиці у торговельному центрі Вестфілд Свіфт виступила в рамках промо-туру нового альбому RED, ... Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме, депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 за № 345, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), відповідно до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 02.10.2012 № 1379 НАКАЗУЮ:
| Про відзначення державними нагородами України діячів образотворчого мистецтва, Президент УкраїниУказ Президента України За вагомий особистий внесок у розвиток українського образотворчого мистецтва, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди 75-ї річниці Національної спілки художників України постановляю: Про внесення зміни до пункту 2 переліку центральних органів виконавчої влади, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення зміни до пункту 2 переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях
|
Об адвокате - устами Клиентов
Да, тут много нужной информации. Огромнейшее спасибо. Очень благодарны! Ребята - просто молодцы.
Рекомендовано Адвокатом
Статьи о семейном праве
Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Судебная власть
№757/52/15-а











