Ціни на хліб будуть стабільними

    Ціни на хліб будуть стабільнимиУряд прийняв рішення продовжити чинність постанови, яка регламентує укладання тристоронніх угод між Аграрним фондом, обласними державними адміністраціями та хлібопекарськими підприємствами щодо постачання борошна, накопиченого Аграрним фондом, на ці підприємства для випікання сортів хліба масового вжитку. Про це поінформував перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Іван Бісюк під час брифінгу в Будинку уряду.

    Посадовець нагадав, що цього року зібрано третій за обсягом урожай в історії країни, він становить 46,2 млн тонн зерна, з них 15 млн тонн пшениці. При цьому в Аграрному фонді накопичено 1,8 млн тонн зерна, і цей обсяг достатній для гарантування продовольчої безпеки, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

    «Цього достатньо, щоб усі області країни, всі хлібопекарські підприємства мали борошно в тому обсязі, який вони замовляють», — сказав Іван Бісюк. Він також запевнив, що уряд, Мінагрополітики та Аграрний фонд роблять усе можливе, щоб забезпечити хлібопекарські підприємства достатньою кількістю борошна за прийнятною ціною.

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    Застройщика через суд заставят вернуть землю возле Караваевых дач

    Прокуратура Соломенского района г. Киева заявила иск в Хозяйственный суд и требует вернуть местной общине землю стоимостью более 800 тыс. грн возле Караваевых дач.

    Щодо митних установ Митної адміністрації Чорногорії, уповноважених на видачу сертифікатів переміщення EUR.1, Державна митна служба України

    Начальникам митниць На підставі листа Митної Адміністрації Чорногорії від 25.12.2012 № 01/02 No.D-16209/1 з метою забезпечення виконання статті 32 (1) Додатку II Правила визначення походження та методи адміністративного співробітництва Угоди про вільну торгівлю між Урядом України та Урядом Чорногорії( 892_008 ) направляємо перелік митних установ Митної Адміністрації Чорногорії, уповноважених на видачу сертифікатів переміщення EUR.1, з переліком номерів печаток, зразок відтиску печатки, що використовується з 1 січня 2013 року, назву та адресу Урядового органу, відповідального за верифікацію доказів походження.

    Столичные ГАИ-шники составили 18 протоколов на чиновников "Киевтранспарксервис"

    В настоящее время в Киеве существует насущная необходимость решить вопрос с нарушением правил парковки транспортных средств, особенно в центральной части города.

    Про Комітет з фізичного виховання та спорту, Міністерство освіти і науки України

    Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10 липня 2013 р. за № 1163/23695 Про Комітет з фізичного виховання та спорту Відповідно до підпунктів 65-67( 240/2013 ) і 71 пункту 4 Положення про Міністерство освіти і науки Укра ( 240/2013 )їни, затвердженого Указом Президента України від 25 квітня 2013 року № 240, та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2001 року № 203-р( 203-2001-р ) «Про вдосконалення системи організації роботи з фізичного виховання та спорту в навчальних закладах» НАКАЗУЮ:

    Об адвокате - устами Клиентов

    Влюбилась в Ваш сайт!!! Какие же Вы умнички!!! От всего сердца хочу пожелать Вам материального благополучия и творческих успехов!

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b