19 грудня, близько 13-ї години, у Львові до працівників Державтоінспекції, які наглядали за дорожнім рухом ї звернувся водій маршрутного таксі, який повідомив, що невідома особа незаконно заволоділа його автобусом «Богдан» (автобус перебував поза маршрутом, без пасажирів).
Як з’ясувалося, молодик побачив автобус, який був із ввімкненим двигуном та без водія і вирішив сісти за кермо. Почав рухатися по вулиці Підвальній із великою швидкістю, не впорався з керуванням й здійснив зіткнення із автомобілем «Фольксваген — Джета», а після цього скоїв ще одну дорожньо—транспортну пригоду — маршрутка в’їхала в автобус «Сканія».
Після цього «горе-викрадач» намагався втекти, однак був затриманий працівниками Державтоінспекції міста Львова.
Тепер свої дії любитель покататися буде пояснювати правоохоронцям.
Про накладення штрафу на ПАТ «Гадячгаз» та попередження про необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро накладення штрафу на ПАТ «Гадячгаз» та попередження про необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ
Про обрання суддів, Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України Відповідно до пункту 27 частини першої статті 85( 254к/96-ВР ), частини першої статті 128 Конституції України( 254к/96-ВР ) Верховна Рада України постановляє:
| Про умови оплати праці працівників державних спеціалізованих установ судово-медичних та судово-психіатричних експертиз, Міністерство охорони здоров'я УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 червня 2013 р. за № 1023/23555 Про умови оплати праці працівників державних спеціалізованих установ судово-медичних та судово-психіатричних експертиз
а саме депозитарної діяльності депозитарної установи, ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «СОКРАТ», Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуЩодо видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності депозитарної установи, ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «СОКРАТ»
|