Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, розпорядником якої є Державна виконавча служба України, та Порядку відшкодування цих витрат, Міністерство юстиції УкраїниМІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

  1. 31.07.2013  № 1557/5
  2. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 серпня 2013 р. за № 1298/23830

    Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державна виконавча служба України, та Порядку відшкодування цих витрат

    Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації»( 2939-17 ) та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740( 740-2011-п ) «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» НАКАЗУЮ:

    1. Затвердити Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державна виконавча служба України, що додається.

    2. Затвердити Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державна виконавча служба України( z1299-13 ), що додається.

    3. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України (Палій Н. О.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію відповідно до Указу( 493/92 ) Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493( 493/92 ) «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» (із змінами).

    4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

    5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державної виконавчої служби України Миронюка І. В.

    Міністр

    О. Лукаш

    ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства юстиції України 31.07.2013  № 1557/5

    Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 серпня 2013 р. за № 1298/23830

    РОЗМІР фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державна виконавча служба України

    № з/п

    Послуга, що надається

    Вартість виготовлення 1 аркуша, грн

    1

    Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

  3. 0,40
  4. 2

    Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

  5. 0,80
  6. 3

    Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

  7. 3,40
  8. 4

    Копіювання або друк копій документів формату А3, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

  9. 4,00
  10. Директор Департаменту взаємодії з органами влади

    Н. О. Палій

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 28 квітня 2012 року № 82, Центральна виборча комісія

    Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 28 квітня 2012 року № 82 Відповідно до частини першої статті 18 Закону України ( 4061-17 ) "Про вибори народних депутатів України", враховуючи постанову Центральної виборчої комісії від 6 липня 2013 року № 167 ( v0167359-13 ) "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 66", керуючись статтями 11 — 13( 1932-15 ), пунктом 7( 1932-15 )-1( 1932-15 ) статті 17 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

    Про внесення змін до наказів Державної казначейської служби України від 13.02.2012 N 52 та від 13.02.2012 N 53, Державна казначейська служба України

    Про внесення змін до наказів Державної казначейської служби України від 13.02.2012 № 52 та від 13.02.2012 № 53 З метою приведення Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України звітності про виконання державного бюджету ( v0052840-12 ), затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 13.02.2012 № 52, та Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя( v0053840-12 ), затвердженої наказом Державного казначейства України від 13.02.2012 № 53, у відповідність до бюджетної класифікації, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11( v0011201-11 ), із змінами, внесеними наказом Міністерства фінансів України від 25.09.2012 № 1028, НАКАЗУЮ:

    Свежий выпуск The UJBL посвящен Европейскому суду по правам человека

    Свежий выпуск The Ukrainian Journal of Business Law (рус. − «Украинский журнал бизнес-права») посвящен Европейскому суду по правам человека.

    Про затвердження Положення про порядок складання адміністративних даних щодо здійснення діяльності з ведення реєстрів власників іменних цінних паперів та подання відповідних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

    Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 1 жовтня 2012 р. за № 1665/21977 Про затвердження Положення про порядок складання адміністративних даних щодо здійснення діяльності з ведення реєстрів власників іменних цінних паперів та подання відповідних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

    Об адвокате - устами Клиентов

    Большущее спасибо творцам этого портала!!! Он на самом деле - находка! Удачи!

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b