Російську індустрію коксівного вугілля очікують непрості часи через наміри України ввести квоти на імпорт сировини для випуску сталі, заявив у п'ятницю заступник міністра енергетики РФ Анатолій Яновський, передає ТСН з посиланням на Reuters.
Україна має намір ввести квоту на ввезення в країну використовуваного для виробництва сталі коксівного вугілля об'ємом в 10,2 млн тонн і повністю накласти мораторій на ввезення коксу та напівкоксу, що може загрожувати Росії втратою одного з головних експортних ринків.
«Це створить додаткові ризики і складності для російських виробників коксівного вугілля», — розповів пресі заступник міністра.
Через квоти на постачання російським виробникам доведеться розшукувати нові ринки для збуту в умовах і без того маленького попиту.
Зазначимо, що Україна підписала відповідний документ 13 березня, він набирає чинності через 21 день після його опублікування, як розповів російський чиновник.
Постанову Кабміну було оприлюднено 5 квітня, таким чином, вона може набути чинності 26 квітня.
Джерело в цій сфері розповіло, що Київ і Москва продовжать суперечку про квоти наступного тижня, але не наважилося назвати шанси на успіх Кремля.
Яновський зазначив, що Росія в минулому році поставила в Україну 7 млн тонн коксівного вугілля. Найбільшими виробниками коксівного вугілля в Росії вважаються Мечел Ігоря Зюзіна, а також Євраз Романа Абрамовича і партнерів.
Усього ж Україна в минулому році закупила 14,8 мільйона тонн коксівного вугілля.
«АероСвіт» не збирається здаватисьВперше за останній місяць серед тривожної інформації щодо авіакомпанії АероСвіт почали зявлятися більш оптимістичні відомості. 29 січня відбулося засідання Наглядової ради компанії, в якій взяли ...
Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, Центральна виборча комісіяПро зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів Відповідно до частини другої статті 13( 2487-17 ), частини чотирнадцятої статті 22( 2487-17 ), пункту 2 частини четвертої( 2487-17 ), частин п’ятої( 2487-17 ), дев’ятої статті 29 Закону України( 2487-17 ) "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", керуючись статтями 11 — 13 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
| що втратило чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 25.12.2012 № 1898, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро визнання таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 25.12.2012 № 1898 У зв'язку з усуненням ПАТ "Пересувна механізована колона № 20" порушення вимог ч. 3 ст. 78 Закону України "Про акціонерні товариства"( 514-17 ) Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:
Про затвердження Положення про Вищу атестаційну комісію Міністерства оборони України, Міністерство оборони УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 липня 2013 р. за № 1169/23701 Про затвердження Положення про Вищу атестаційну комісію Міністерства оборони України
|