У лікарні помер 49-річний актор серіалів «Інтерни» та «Майстер і Маргарита»

    У лікарні помер 49-річний актор серіалів «Інтерни» та «Майстер і Маргарита»У Санкт-Петербурзі в одній з лікарень на 50-му році життя помер актор Дмитро Піддубний, відомий глядачеві за ролями у багатьох серіалах — «Вулиці розбитих ліхтарів», «Таємниці слідства», «Забійна сила», «Агент національної безпеки», «Таємниці слідства», «Інтерни», «Майстер і Маргарита», передає ТСН з посиланням на РИА Новости.

    Актора госпіталізували з судомами, схожими на епілептичний припадок, в минулий четвер, 4 квітня, а наступного дня Дмитро Піддубний помер.

    Однак, на даний момент причина його смерті достеменно не відома, оскільки дочці артиста повідомили, що причина смерті — внутрішньочерепна травма мозку. Однак, коли Піддубний поступив в медустанову, жодних травм голови на рентгенівських знімках не було. У зв'язку з цим поліція Санкт-Петербургу проводить перевірку.

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    Про схвалення Концепції проекту Закону України “Про державне регулювання у сфері супутникової навігації”, Кабінет Міністрів України

    Про схвалення Концепції проекту Закону України "Про державне регулювання у сфері супутникової навігації" 1. Схвалити Концепцію проекту Закону України "Про державне регулювання у сфері супутникової навігації", що додається.

    Про затвердження додаткового платежу на виконання урядового рішення для ПАТ "Центренерго" на липень 2013 року, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

    Про затвердження додаткового платежу на виконання урядового рішення для ПАТ "Центренерго" на липень 2013 року Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", ураховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2013 року № 332( 332-2013-п ) "Деякі питання стабілізації ситуації у м. Світлодарську Донецької області, що склалася внаслідок пожежі на Вуглегірській ТЕС" та листа Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 08.07.2013 № 03/13-3417, згідно з положеннями Договору між Членами Оптового ринку електричної енергії України( n0001227-96 ) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

    На дороги виділять сім мільярдів

    Кабінет Міністрів затвердив переліки обєктів будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг у 2013 році.Роботи проведуть приблизно на 600 обєктах дорожньої інфраструктури.

    Про затвердження плану заходів з проведення у 2012 році Всеукраїнського тижня права, Кабінет Міністрів України

    Про затвердження плану заходів з проведення у 2012 році Всеукраїнського тижня права 1. Затвердити план заходів з проведення у 2012 році Всеукраїнського тижня права, що додається.

    Об адвокате - устами Клиентов

    Просто отличный сайт! Хорошенький портальчик! Очень здорово. Всё очень удобно и просто. Спасибочки за профессиональный интернет сайт!

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b