Сегодня, 18 февраля, в Высшем административном суде Украины прошло собрание судей суда. Отчитываясь о деятельности аппарата ВАСУ за 2012 год, его руководитель Станислав Которобай отметил, что в отчетном периоде документооборот суда увеличился на 4% в сравнении с предыдущим, общее количество документов, прошедших через суд — около 1,5 миллиона (на 52 тыс. документов больше, чем в прошлом).
«Вследствие реформирования структурных подразделений численность работников отделов по обеспечению работы судебных палат, непосредственно осуществляющих организационное обеспечение судебного процесса, было увеличено до 267 работников, что составляет 70 % общей численности аппарата суда. Через некоторое время пройдут изменения в организации приема документов, с тем, чтобы улучшить доступ граждан к канцелярии суда, чтобы не было пересечения потоков тех, кто приносит документы и тех, кто задействован в судебном процессе», — рассказал г-н Которобай.
В то же время, некоторым образом усложнилась работа аппарата с несовершенным программным обеспечением в системе документооборота суда. «Например, мы не всегда можем получить аналитические справки и оптимизировать работу прохождения документов. Хотелось, чтобы автоматизированная система документооборота была единой для всех судов», — выразил надежду г-н Которобай.
А у нас в будинку — газ… А у васРанок вівторка надовго запамятається жителям харківського масиву Нові Будинки. У девятиповерхівці на бульварі Слинька, 2б приблизно о 10.45вибухнув газ в одній із квартир третього поверху. Ударна ...
Про анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку Відповідно до пункту 11 глави 4 Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку ( z0976-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку 23.06.2006 за № 432 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.08.2006 за № 976/12850 (із змінами) (далі — Порядок), НАКАЗУЮ:
| Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 01.06.2012 № 659, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 01.06.2012 № 659 Унести до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 01.06.2012 № 659( v0659731-12 ) "Про розподіл обов'язків між Міністром економічного розвитку і торгівлі, його першим заступником, заступником та заступником Міністра — керівником апарату" (зі змінами) такі зміни:
Хоббіт з'явився в УкраїніНове чарівне та захоплююче фентезі знову поглине глядачів у світ Середземя, фантазії та неймовірних пригод! Але тепер в нових, обємних форматах 3D та IMAX 3D.
|