У Каїрі розпочинається саміт Організації ісламського співробітництва. Цього року у ньому беруть участь менше половини лідерів її 57 країн-членів.
Напередодні події до Єгипту прибув турецький президент Абдулла Гюль.
Ще до свого старту саміт ознаменувався кількома історичними подіями: Туреччина заявила, що хоче приймати наступне зібрання Організації ісламського співробітництва — вперше з 1969 року.
Крім того, вперше з часів ісламської революції 1979 року в Ірані на єгипетську землю ступив іранський президент. Цю подію вже назвали «відлигою» у стосунках між двома країнами. Лід тріснув після того, як Єгипет очолив президент-ісламіст.
«Ми обговорили кілька ключових питань ісламського світу та регіону. На щастя, ми маємо спільне бачення і схожі ідеї», — сказав президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад.
У Каїрі він зустрівся з вченими-сунітами з богословської школи Аль-Азгар. Вони закликали Ахмадінеджада, який є шиїтом, не втручатися у життя країн Перської затоки та не насаджувати шиїзм у сунітських державах. Отже, на думку аналітиків, від «відлиги» до справжнього потепління у відносинах між Іраном та Єгиптом пройде ще багато часу.
Приняты изменения в КАС, регулирующие особенности дел о выдворении иностранцевВерховный Совет Украины принял во втором чтении и в целом проект Закона Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины в связи с принятием Закона Украины «О правовом статусе ...
Про відзначення державними нагородами України працівників акціонерного товариства «Завод «Фіолент», Автономна Республіка Крим, Президент УкраїниУказ Президента України За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної промисловості, впровадження сучасних технологій у виробництво, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 100-річчя від дня заснування акціонерного товариства "Завод "Фіолент" постановляю:
| Про відзначення державними нагородами України, Президент УкраїниУказ Президента України За вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, зміцнення економічної безпеки держави, високопрофесійне виконання службового обов’язку та з нагоди 22-ї річниці незалежності України постановляю:
Шлях до 40 монастирівВидано путівник по православних святинях Закарпаття. До 1025-ї річниці хрещення Русі вийшло в світ друге видання книжки Православні монастирі Закарпаття. Путівник.
|