ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
НАКАЗ
19.10.2012 № 564Про перенесення робочого дня
З метою створення сприятливих умов для святкування 1 січня 2013 року — Нового року, раціонального використання робочого часу та згідно з рекомендаціями, зазначеними в розпорядженні Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 № 715-р( 715-2012-р ) "Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 р. № 1210-р", НАКАЗУЮ:
1. Перенести у грудні 2012 року для працівників апарату Державної митної служби України, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з понеділка 31 грудня 2012 року на суботу 29 грудня 2012 року.
2. Керівникам митниць, спеціалізованих митних органів, митної організації, Державного науково-дослідного інституту митної справи (далі — митні органи) забезпечити:
2.1. Перенесення робочих днів для працівників підпорядкованого митного органу з урахуванням рекомендацій, зазначених в розпорядженні Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 № 715-р( 715-2012-р ) "Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 р. № 1210-р".
2.2. Чергування з 30.12.2012 по 31.12.2012 керівництва підпорядкованого митного органу.
2.3. Направлення до 14.12.2012 оперативному черговому Державної митної служби України копії графіка чергування керівництва митного органу та інформації про встановлений режим роботи митного органу.
Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Голова Служби
I.Г. Калєтнік
WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua
У Британії судять українця за вбивство пенсіонера25-річний українець Павло Лапшин, якого звинувачують у вбивстві бірмінгемського пенсіонера Мохаммеда Саліма, у вівторок повинен з'явитися у британському суді.
Про встановлення вимог до ДТГО "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" щодо провадження інших, видів діяльності, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро встановлення вимог до ДТГО "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності Відповідно до Закону України «Про природні монополії» ( 1682-14 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами( z0408-96 ), затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 № 15, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом( z0433-96 ), затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 № 15/1, Порядку встановлення вимог до ліцензіатів з розподілу природного і нафтового газу, з транспортування природного і нафтового газу магістральними трубопроводами, з транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами( z1076-06 ), з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності, затвердженого постановою НКРЕ від 11.09.2006 № 1182, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ВИРІШИЛА:
| ГПУ направила в суд дело о незаконном завладении госимуществом на 40 млн грнГенеральная прокуратура Украины (ГПУ) направила в суд дело о незаконном завладении госимуществом на сумму более 40 млн грн. Об этом сообщила заместитель начальника отдела надзора за соблюдением ...
4 травня Володимир Кличко проведе бій проти ПіанетиНаступним суперником чемпіона WBA, WBO, IBF та IBО українця Володимира Кличка стане лівша Франческо Піанета, який не має поразок.
|