У Києві з понеділка, 12 листопада значно підвищилися ціни на хліб.
ПАТ «Київхліб», найбільший столичний виробник хліба і хлібобулочних виробів, збільшив вартість соціального сорту хліба, «Українського столичного подового», та батона нарізного «Київський» на 17% і 9,7% відповідно.
Відтепер роздрібна ціна на «Український столичний подовий» складає 4,68 грн/шт (підвищилася на 0,68 грн), а на батон нарізний «Київський» — 3,84 грн/шт (підвищилася на 0,34 грн).
Раніше «Київхліб» звернувся до Київської міськдержадміністрації з пропозицією розглянути можливість підвищення цін на соціальні сорти хліба. Тоді київська влада заявила, що не вбачає підстав для подорожчання хліба.
Як повідомляється, ПАТ «Київхліб» у січні-вересні 2012 року отримав чистий прибуток 12,35 млн грн проти чистого збитку 8,59 млн грн за аналогічний період 2011 року. За цей період його валовий прибуток збільшився на 21,7% — до 321,74 млн грн, операційний — на 43,8%, до 41,35 млн грн.
Тетяна РЕЗУТІНА: «Нам важливо відчувати піклування держави»У Полтаві після капітальної реконструкції урочисто відкрили міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Заклад засновано у жовтні 2007-го, а функціонує з 2008 року. Тут дітям з інвалідністю ...
Про внесення змін у додатки 1 і 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 р. № 53, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення змін у додатки 1 і 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 р. № 53 Кабінет Міністрів України постановляє: 1. Внести зміни у додатки 1( 53-2012-п ) і 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 р. № 53 ( 53-2012-п ) "Про затвердження номенклатури та кількість товарів, операції з ввезення і вивезення яких здійснюються відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про переміщення товарів у рамках співробітництва в освоєнні космічного простору, створенні та експлуатації ракетно-космічної та ракетної техніки", виклавши назву розділу "ВАТ "Чернігівський завод радіоприладів", м. Чернігів" у такій редакції:
| Про офіційні курси гривні до іноземної валюти, Національний банк УкраїниНаціональний банк України 23.12.2013 встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти* Код цифровий Код літерний Кількість одиниць Назва валюти Офіційний курс
Кодекс суддівської етики, З'їзд суддів УкраїниЗАТВЕРДЖЕНО XI черговий з'їзд суддів України 22.02.2013 Кодекс суддівської етики Преамбула Здійснення права кожного на судовий захист на основі принципу верховенства права, здійснення правосуддя від імені держави Україна виключно на підставі Конституції( 254к/96-ВР ) та законів України, міжнародних договорів України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, висувають високі вимоги до моральних якостей кожного судді.
|