Футболістам донецького «Шахтаря» цілком під силу перемогти лондонський «Челсі» на його полі.
Про це заявив головний тренер чемпіонів України Мірча Луческу напередодні поєдинку 4-го туру групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА, що відбудеться 7 листопада на «Стемфорд Брідж» у Лондоні, передає УКРІНФОРМ.
«Ми добре підготовлені до матчу, в гарній формі. Для нас важливо перемогти в цьому поєдинку, аби зберегти свій імідж. Ми не щороку граємо проти таких команд, як «Ювентус» або «Челсі». Як щодо нинішньої ситуації, можу сказати наступне: абсолютно всі команди можна обігравати. І «Челсі» на його полі», — цитує румунського фахівця офіційний сайт УЄФА.
На думку Луческу, гра буде дуже складною. «Чудово розуміємо, що у «Челсі» це один із останніх шансів вийти з групи. Не даремно Ді Маттео (візаві Луческу, — Ред.) зазначив, що після фіналу Ліги чемпіонів це, напевно, найважливіша гра для його команди. Якщо в національній першості при якійсь поразці ще можна надолужити згаяне, то в Лізі чемпіонів негативний результат може бути невиправним», — зазначив наставник «гірників».
«Челсі» — дуже сильний суперник, з хорошою організацією гри і висококласними футболістами в складі, але ми не гірші за цю команду», — вважає Луческу.
Нагадаємо, матч «Челсі» — «Шахтар» транслюватиме телеканал ТРК «Україна». Стартовий свисток іспанського арбітра Карлоса Веласко Карбальйо прозвучить о 21:45 за київським часом.
В іншому матчі квартету Е турінський «Ювентус»" вдома зіграє з чемпіоном Данії «Нордшелландом».
ВККС провела квалифэкзамен в рамках третьего отбора кандидатов в судьиСегодня Высшая квалификационная комиссия судей Украины (ВККС) провела анонимное тестирование в рамках квалификационного экзамена для кандидатов на должности судей. В первом этапе квалификационного ...
Про офіційні (облікові) курси банківських металів, Національний банк УкраїниНаціональний банк України 19.11.2013 встановлює офіційні (облікові) курси банківських металів Код цифровий Код літерний Кількість унцій Назва Облікові курси
| Кутю їли всім майданомНа честь головної страви на столі у Святвечір куті в Тернополі започаткували фестиваль. Та до того краяни ще й вирішили рекорд встановити.
пунктів 2, 3 розпорядження Кабінету Міністрів України № 1120-р від 09.09.2009, Спеціалізовані судиСправа № 2а-12860/09/2670 Колегія суддів Окружного адміністративного суду міста Києва у складі: головуючий — суддя Огурцов О. П., судді — Кобилянський К. М., Кузьменко В. А., розглянувши в порядку письмового провадження заяву Кабінету Міністрів України про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами у справі № 2а-12860/09/2670 за позовом Адвокатської фірми "Головань і партнери", ОСОБА_1, заступника Генерального прокурора України до третя особа Кабінету Міністрів України Державна податкова адміністрація України про визнання нечинним пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України № 757-р від 01.07.2009( 757-2009-р ), пунктів 2, 3 розпорядження Кабінету Міністрів України № 1120-р від 09.09.2009( 1120-2009-р ), ВСТАНОВИВ:
|