НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
ПОСТАНОВА
04.10.2012 № 1271Щодо продовження дії ліцензій з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданих ТОВ „МИКОЛАЇВСЬКИЙ ГЛИНОЗЕМНИЙ ЗАВОД" та ПП „ЯРОСЛАВА-96"
Згідно з повноваженнями, наданими Законом України „Про електроенергетику"( 575/97-ВР ), Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Продовжити дію ліцензій на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданих:
1. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „МИКОЛАЇВСЬКИЙ ГЛИНОЗЕМНИЙ ЗАВОД" (код ЄДРПОУ 33133003, м. Миколаїв, пр-т Жовтневий, буд. 471), до 12 жовтня 2017 року;
2. ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ „ЯРОСЛАВА-96" (код ЄДРПОУ 23732177, м. Київ, вул. Цитадельна, буд. 4/7), до 14 жовтня 2017 року.
В. о. Голови Комісії
О. Рогозін
Блохін підписав контракт з «Динамо», але деталі контракту поки не відоміКерманич збірної України Олег Блохін очолив київське Динамо. Як стало відомо Проспорту з власних джерел, Олег Володимирович вже поставив свій підпис під контрактом з біло-синіми.
Россиянин, расстрелявший в офисе шесть своих коллег, осужден пожизненноМосгорсуд (РФ) постановил обвинительный приговор Дмитрию Виноградову, расстрелявшему своих коллег в одном из столичных офисов. Он был приговорен к пожизненному сроку лишения свободы.
| Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 січня 2010 р. № 25, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 січня 2010 р. № 25 Кабінет Міністрів України постановляє: Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 6 січня 2010 р. № 25( 25-2010-п ) "Про утворення Ради з питань дослідження методів та тенденцій у відмиванні доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванні тероризму" (Офіційний вісник України, 2010 р., № 2, ст. 61; 2011 р., № 90, ст. 3266; 2012 р., № 24, ст. 917) зміни, що додаються.
Двойное убийство на Троещине: Кавказец зарезал киевлян, ставших на защиту девушки. ВИДЕОНож в сердце за то , что пытались защитить девушку. В Киеве на Троещине вблизи бара во время драки смертельных ранений получили двое мужчин. Убийцу уже через несколько часов задержали правоохранители.
|