ПОСТАНОВА Верховної Ради України
Про призначення позачергових виборів Лобойківського сільського голови (Лобойківська сільська рада Петриківського району Дніпропетровської області)
У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Лобойківського сільського голови Лук’яненка В. В. (Лобойківська сільська рада Петриківського району Дніпропетровської області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України( 254к/96-ВР ), частини третьої статті 14, частин першої та п’ятої статті 15, статей 60, 61 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" ( 2487-17 ) Верховна Рада України постановляє:
1. Призначити позачергові вибори Лобойківського сільського голови (Лобойківська сільська рада Петриківського району Дніпропетровської області) на неділю 16 грудня 2012 року.
2. Центральній виборчій комісії з урахуванням пропозицій відповідної територіальної виборчої комісії визначити в установленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення позачергових виборів Лобойківського сільського голови.
3. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів Лобойківського сільського голови за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету України( 4282-17 ).
4. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.
Голова Верховної Ради України
В. ЛИТВИН
м. Київ 2 жовтня 2012 року № 5366-VI
Про анулювання ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро анулювання ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку Відповідно до пункту 11 глави 4 Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку ( z0976-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку 23.06.2006 № 432 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.08.2006 за № 976/12850 (із змінами) (далі — Порядок), НАКАЗУЮ:
Солдати чужої війниТого року в Москві панувала атмосфера гостинності, миру і дружби. Однак деякі країни США, ФРН, Японія та інші відмовилися від участі в Олімпіаді, протестуючи проти вторгнення радянських військ ...
| Про затвердження Правил використання корисних властивостей лісів, Міністерство аграрної політики та продовольства УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 вересня 2012 р. за № 1536/21848 Про затвердження Правил використання корисних властивостей лісів Відповідно до пункту 49 Порядку спеціального використання лісових ресурсів ( 761-2007-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2007 р. № 761, підпункту 7.174 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України( 500/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 р. № 500, та підпункту 3 пункту 10 Положення про Державне агентство лісових ресурсів України ( 458/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 р. № 458, НАКАЗУЮ:
|