Керманич донецького «Шахтаря» Мірча Луческу напередодні матчу з луганською «Зорею» висловив свою думку про майбутнього суперника, передає ТСН.
«Результати, може бути, негативні, але їхня гра не настільки погана, як ви собі уявляєте. Ми, природно, аналізуємо не так, як телебачення і газети.
Результат може бути негативним через якісь помилки або суддівство, але при цьому якість гри зовсім інша. Багато чого може відбутися на полі. Потрібно аналізувати в цілому.
Можу сказати, що «Зоря» демонструє хороший футбол. За великим рахунком, у них мало молодих футболістів. В основному досвідчені, за винятком Чайковського, який повернувся. Одним словом, це небезпечна команда», — поділився Луческу.
Про призначення позачергових виборів Сагунівського сільського голови (Сагунівська сільська рада Черкаського району Черкаської області), Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Сагунівського сільського голови Луговського Г.І. (Сагунівська сільська рада Черкаського району Черкаської області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України( 254к/96-ВР ), частини третьої статті 14( 2487-17 ), частин першої( 2487-17 ) та п’ятої статті 15( 2487-17 ), статей 60 ( 2487-17 ), 61 Закону України( 2487-17 ) "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Верховна Рада України постановляє:
Багатостраждальний матч «Чорноморець» – «Динамо» відбудеться 31 березняМатч 22-го туру чемпіонату України між одеським Чорноморцем та київським Динамо все-таки перенесено на неділю, 31 березня. Про це заявив директор каналу Футбол Олександр Денисов.
| Гарний мед складається книжечкоюСаме на Спаса увага українців прикута до меду: пасічники викачали основний його врожай, активно повезли на продаж, а ми закуповуємо і заготовляємо солодкий продукт на зиму. А на свята несемо ...
|