Щонайменше 21 трильйон доларів на кінець 2010 року заховали у різних офшорних зонах багатії усього світу, йдеться в дослідженні, виконаному за замовленням організації Tax Justice Network, яка бореться проти ухиляння від сплати податків, передає Бі-бі-сі.
Дослідження The Price of Offshore Revisited виконав колишній головний економіст консалтингової фірми McKinsey Джеймс Генрі.
За його словами, 21 трильйон — це консервативна оцінка, він допускає, що реальний розмір прихованих від оподаткування багатств може досягати 32 трильйони доларів.
У дослідженні вказано масштабний «відтік» капіталу з 139 країн, що розвиваються.
Україна опинилася у першій двадцятці. За дослідженням, з 1990-х років з України в офшор вивели 167 мільярдів доларів.
Найчастіше гроші виводили до офшорів у Швейцарії, Люксембурзі, Гонконзі, Ліхтенштейні, Сінгапурі та на Карибські острови.
Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу Кабінет Міністрів України постановляє: Внести до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу ( 993-2008-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 993 (Офіційний вісник України, 2008 р., № 88, ст. 2954), зміни, що додаються.
Про попередження щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ «Дніпрогаз», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро попередження щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ «Дніпрогаз»
| Щодо застосування пункту 3 підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, Вищий адміністративний суд УкраїниГоловам апеляційних адміністративних судів У зв'язку з виникненням у судовій практиці питань, пов'язаних із застосуванням пункту 3 підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України( 2755-17 ), на підставі пункту 4 частини першої статті 32 Закону України "Про судоустрій і статус суддів"( 2453-17 ) та з метою однакового застосування адміністративними судами зазначених приписів Податкового кодексу України Вищий адміністративний суд України звертає увагу на таке.
|