МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
07.03.2013 № 394/5
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 березня 2013 р. за № 405/22937
Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства юстиції України від 11 жовтня 1999 року № 65/5
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 536( 536-2011-п ) «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України з питань діяльності органів державної виконавчої служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» НАКАЗУЮ:
1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства юстиції України від 11 жовтня 1999 року № 65/5( z0701-99 ) «Про затвердження Інструкції про порядок формування, ведення обліку надходжень та видатків, звітності про використання коштів спеціального фонду виконавчого провадження», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14 жовтня 1999 року за № 701/3994 (із змінами).
2. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України (Зеркаль О. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493( 493/92 ) «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України Зеркаль О. В. та першого заступника Голови Державної виконавчої служби України Миронюка І. В.
Міністр
О. Лавринович
Про затвердження Порядку встановлення розмірів знижок до граничних акордних ставок плати за виконання навантажувально-розвантажувальних робіт з транзитними вантажами в портах України, Міністерство інфраструктури УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 жовтня 2012 р. за № 1786/22098 Про затвердження Порядку встановлення розмірів знижок до граничних акордних ставок плати за виконання навантажувально-розвантажувальних робіт з транзитними вантажами в портах України
Про офіційні курси гривні до іноземної валюти, Національний банк УкраїниНаціональний банк України 16.07.2013 встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти* Код цифровий Код літерний Кількість одиниць Назва валюти Офіційний курс
| Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 66, Центральна виборча комісіяПро внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 66 Відповідно до частин першої — шостої статті 19 Закону України ( 4061-17 ) "Про вибори народних депутатів України", частини першої статті 30 Закону України "Про Державний реєстр виборців"( 698-16 ), Порядку утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі( v0011359-12 ), затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2012 року № 11, керуючись статтями 11 — 13( 1932-15 ), пунктом 7 ( 1932-15 )-1( 1932-15 ) статті 17 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
Про затвердження положень про структурні підрозділи у складі управління внутрішніх комунікацій, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро затвердження положень про структурні підрозділи у складі управління внутрішніх комунікацій 1. Затвердити положення, що додаються, про такі структурні підрозділи у складі управління внутрішніх комунікацій:
|