Справа № 2/235/1685/13р
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про відкриття провадження у справі і призначення попереднього судового засідання
26.07.2013 р. суддя Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Стоілова Т.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, -
В С Т А Н О В И Л А:
Позовну заяву надано з дотриманням вимог ст.ст.119, 120 ЦПК України. До судового розгляду спір між сторонами не врегульований.
Керуючись ст.ст.11, 122, 130 ЦПК України,
У Х В А Л И Л А:
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, - призначити попереднє судове засідання на 16.15 годин 06 серпня 2013 р. в залі судового засідання Красноармійського міськрайонного суду Донецької області.
Відповідачу до попереднього судового засідання подати письмові заперечення проти позову та докази проти позову .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Хід проведення місячника «Увага! Діти на дорозі!» обговорили за круглим столом в Державтоінспекції ВінниччиниЗ початку року на території області сталось 48 дорожньо-транспортних пригод за участю дітей в, яких 5 загинуло та 45 отримали травми різного ступеня тяжкості. За круглим столом зустрілись керівництво ...
Про підписання Правил перевезення вантажів у міжнародному прямому вантажному залізнично-поромному сполученні між портами України та портами Турецької Республіки, що мають залізничне сполучення, що мають залізничне сполучення, між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки, Кабінет Міністрів УкраїниПро підписання Правил перевезення вантажів у міжнародному прямому вантажному залізнично-поромному сполученні між портами України та портами Турецької Республіки, що мають залізничне сполучення, між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки та Правил з організації експлуатації вантажних вагонів у міжнародному прямому вантажному залізнично-поромному сполученні між портами України та портами Турецької Республіки, що мають залізничне сполучення, між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки
| Про внесення змін до Бюджетного кодексу України, Верховна Рада УкраїниВерховна Рада України постановляє: 1. Внести до Бюджетного кодексу України( 2456-17 ) (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 50-51, ст. 572; із змінами, внесеними законами України від 12 січня 2012 року № 4318-VI, від 5 липня 2012 року № 5067-VI, № 5081-VI і № 5083-VI та від 6 вересня 2012 року № 5204-VI) такі зміни:
Зарегистрировать недвижимость можно будет за три дняГосударственная регистрационная служба Украины планирует сократить время обработки заявок на регистрацию недвижимого имущества с нынешних 5-ти до 3-х дней. Об этом сообщил заместитель председателя Укргосреестра Артем Янчук.
|