ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
20.06.2012 № 251
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 9 липня 2012 р. за № 1136/21448
Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, Міністерства статистики України, Національного банку України від 26 вересня 1996 року № 131/208/288/88
Відповідно до Закону України "Про Національний банк України" ( 679-14 ) та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до законодавства України Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, Міністерства статистики України, Національного банку України від 26 вересня 1996 року № 131/208/288/88 ( z0595-96 ) "Про затвердження Інструкції про порядок перерахунку звітних і планових показників соціального і економічного розвитку України та бюджетів усіх рівнів з українських карбованців у гривні", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11 жовтня 1996 року за № 595/1620.
2. Департаменту статистики та звітності (Головко В. А.) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома підрозділів центрального апарату, структурних одиниць і підрозділів, територіальних управлінь Національного банку України.
3. Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цієї постанови залишаю за собою.
В. о. Голови
І. В. Соркін
Правоохоронці не пропустили до Харкова автомобіль з небезпечним вантажемАвтівку з державними номерними знаками Сумської області затримали працівниками міліції спільно з інспекторами ДАІ, Управління СБУ в Харківській області на посту ДАІ в селищі Пісочин. Під час ...
передбачених Державному управлінню справами на 2013 рік, та внесення зміни в додаток 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 липня 2013 р. № 472, Кабінет Міністрів УкраїниПро перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Державному управлінню справами на 2013 рік, та внесення зміни в додаток 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 липня 2013 р. № 472
| На Миколаївщині в ДТП постраждало троє людейСьогодні, о 8 годині ранку, на 309 км автодороги Дніпропетровськ-Миколаїв, сталася дорожньо-транспортна пригода внаслідок якої троє осіб отримали травми.
Щодо поновлення дії наказу Міністерства економіки України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України та Державної митної служби України від 30.07.2009 № 789/414/709, Державна митна служба УкраїниКерівникам митних органів Повідомляємо, що оскільки наказ Міністерства економіки України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України та Державної митної служби України від 30.07.2009 № 789/414/709( z0717-09 ) "Про затвердження Порядку здійснення митного оформлення імпортних товарів у тарі і пакувальних матеріалах" (далі — Наказ) до теперішнього часу не виключений з державного реєстру нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, він є чинним.
|