Справа № 755/8683/13-ц
Провадження № 2/755/3257/13
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"22" листопада 2013 р. Дніпровський районний суд м. Києва в складі:
головуючої судді Яровенко Н.О.
при секретарі Погорілій К.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
в с т а н о в и в:
Позивач 17 квітня 2013 року звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу посилаючись на те, що 04.04.2006 року вона зареєструвала шлюб з відповідачем. Від шлюбу мають сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Спільне життя з відповідачем не склалось. Сторони не підтримують подружні стосунки, спільного господарства не ведуть. Тому просила суд шлюб з відповідачем розірвати.
Позивач в судове засідання не з'явилась, надійшла заява про розгляд справи у її відсутність.
Відповідач в судове засідання не з'явився, надійшла заява про розгляд справи у його відсутність, позовні вимоги визнає.
Суд, вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи приходить до висновку, що даний позов підлягає задоволенню.
Як вбачається з пояснень та матеріалів справи, ОСОБА_2 та ОСОБА_1 04 квітня 2006 року вступили в зареєстрований шлюб (а.с.6). Від шлюбу у сторін народився син - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.7).
Враховуючи, що відповідач заперечував проти розірвання шлюбу судом було надано строк для примирення терміном шість місяців.
Після закінчення призначеного судом строку примирення подружжя не відбулося.
Таким чином, суд вважає, що наміри суду примирити сторін не дали позитивних результатів, а тому збереження сім'ї є неможливим.
Статтею 104 Сімейного кодексу України передбачено, що шлюб припиняється внаслідок його розірвання. А згідно з вимогами ст. 105 Сімейного кодексу України, шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.
Відповідно до ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Оскільки із-за неправильної поведінки сторони втратили довір'я та повагу один до одного, шлюбні стосунки не підтримують, спільне господарство не ведуть, примирення між сторонами не можливе, а тому зберегти сім'ю не надається можливим і шлюб підлягає розірванню.
Виходячи з наведеного, керуючись ст. ст. 104, 105, 112 СК України, ст.ст. 10, 57, 60, 213, 215, 218 ЦПК України, суд, -
в и р і ш и в:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу про розірвання шлюбу задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4 зареєстрований 04 квітня 2006 року відділом реєстрації актів цивільного стану Дніпровського районного управління юстиції у місті Києві (актовий запис № 476) - розірвати.
До суду може бути подана апеляційна скарга на ухвалу суду протягом п'яти днів з дня її проголошення, а особами, які не були присутні при її оголошенні протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Н.О. Яровенко