Справа № 405/1429/13-ц
2/405/279/13
УХВАЛА
"20" лютого 2013 р. суддя Ленінського районного суду м. Кіровограда Циганаш І.А., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
Встановив:
Форма і зміст позовної заяви відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України. Перешкод для відкриття провадження, передбачених ст. 121, 122 ч. 2 ЦПК України немає.
В порядку ст. 122 ч. 4, 5 ЦПК України вважаю можливим відкрити провадження у цивільній справі та призначити справу до судового розгляду.
Керуючись ст. 122 ЦПК України , -
Ухвалив:
Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Призначити судовий розгляд справи на 05 березня 2013 року, який відбудеться в приміщенні Ленінського районного суду м. Кіровограда по вул. Великій Перспективній, 40-а, о 09 год. 45 хв., зал судового засідання №7 ( каб. 403 ).
Надіслати рекомендованим листом відповідачу копію ухвали та матеріали позовної заяви.
Після одержання копій ухвали про відкриття провадження у справі і позовної заяви відповідач має право подати суду письмове заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують його заперечення.
В судове засідання викликати сторони.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку в частині дотримання правил підсудності шляхом подання апеляційної скарги протягом 5 днів з дня її отримання через даний суд до Апеляційного суду Кіровоградської області.
Суддя Ленінського районного
суду м. Кіровограда Циганаш І.А.
Про зміни у складі Української частини Українсько-Російської міждержавної комісії, Президент УкраїниУказ Президента України 1. На часткову зміну статті 1 Указу Президента України від 30 травня 2012 року № 364( 364/2012 ) «Питання Української частини Українсько-Російської міждержавної комісії» (зі змінами, внесеними Указами від 20 червня 2012 року № 407 та від 2 квітня 2013 року № 181) увести до складу Української частини Українсько-Російської міждержавної комісії ЛУКАШ Олену Леонідівну — Міністра юстиції України, вивівши зі складу Української частини цієї Комісії О. Лавриновича.
ДТП виснажують економікуУряд розробляє серйозну програму підвищення безпеки на автомобільних дорогах і зменшення кількості ДТП. Про це заявив Премєр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з Принцом Майклом Кентським. ...
| Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперами, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), НАКАЗУЮ:
|