Про прийняття справи до провадження 04 грудня 2013 року суддя Голосіївського районного суду м - Голосіївський районний суд міста Києва - Новак А. В.

  1. УХВАЛА
  2. ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 752/21296/13-ц

Провадження №: 2/752/5669/13

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про прийняття справи до провадження

04 грудня 2013 року суддя Голосіївського районного суду м.Києва Новак А.В. вивчивши цивільний позов ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк» про захист прав споживача, стягнення коштів та відшкодування моральної шкоди, -

в с т а н о в и в :

позивач звернувся до Голосіївського районого суду м. Києва з позовом до Публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк» про захист прав споживача, стягнення коштів та відшкодування моральної шкоди.

Рішенням Голосіївського районного суду м. Києва від 25.02.2013 року задоволено частково позов ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк» про захист прав споживача, стягнення коштів та відшкодування моральної шкоди.

Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 13.11.2013 року рішення Голосіївського районного суду м. Києві від 25.02.2013 року скасовано та справу направлено на новий розгляд.

Дана справа передана на розгляд відповідно до автоматичного розподілу справ у провадження судді Новак А.В.

На підставі викладеного, вважаю необхідним прийняти до свого провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк» про захист прав споживача, стягнення коштів та відшкодування моральної шкоди та призначити до судового засідання.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 118 ЦПК України, -

у х в а л и в:

прийняти до свого провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк» про захист прав споживача, стягнення коштів та відшкодування моральної шкоди.

Призначити розгляд справи у відкритому судовому засіданні на 24 лютого 2014 р. на 12 годину 00 хвилин в приміщенні Голосіївського районного суду м.Києва за адресою: м. Київ, вул. П. Потєхіна, 14а, каб. 15.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А.Новак

Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Про внесення змін до Інструкції про порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань й аварій у Службі зовнішньої розвідки України, Служба зовнішньої розвідки України

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 серпня 2013 р. за № 1485/24017 Про внесення змін до Інструкції про порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань й аварій у Службі зовнішньої розвідки України

Ассоциация юристов Украины просит адвокатов активизировать силы

В связи с напряженной ситуацией на Украине и полным нивелированием Закона, в Ассоциации юристов Украины адвокатов просят активизировать силы для дальнейшей активной работы.

когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ПП „ПРОМБІОЕНЕРГІЯ”, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

Про видачу ліцензії на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ПП „ПРОМБІОЕНЕРГІЯ"

Про визнання недійсними та видачу ліцензій на здійснення митної брокерської діяльності, Державна митна служба України

Про визнання недійсними та видачу ліцензій на здійснення митної брокерської діяльності Відповідно до статті 405 Митного кодексу України( 4495д-17 ), Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"( 1775-14 ) та Ліцензійних умов провадження посередницької діяльності митного брокера( z0469-09 ), затверджених наказом Держкомпідприємництва, Держмитслужби України від 13.05.2009 № 89/445, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.05.2009 за № 469/16485, НАКАЗУЮ:

Об адвокате - устами Клиентов

Весьма уникальный, интересный и продуманный интернет проект! Я хочу поддержать Вас денежкой. Как это можно сделать?

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b