Вітчизняні експерти за аналогією всесвітньо відомого «індексу бігмака», яким визначається, наскільки добре живуть громадяни різних країн, створили український «індекс борщу» та порівняли вартість національної страви в інших країнах, передає ТСН з посиланням ФІНАНСИ bigmir)net.
Як виявилось, у деяких багатих країнах борщовий набір коштує менше, ніж у біднішій Україні. Це свідчить про те, що ціни на вітчизняні продукти є завищеними.
Дослідники перевіряли вартість борщу в Україні, Росії, Білорусі, Польщі, Чехії та США — так би мовити, серед сусідів і в самому далекому зарубіжжі.
Найдешевший борщ виявився з білоруських продуктів — 7,94 грн за порцію, на другому місці — польський — 10,81 грн, і аж на третьому — український — 12,43 грн.
Чеський борщ — 14,61 грн за порцію. Майже 22 грн обійшлася тарілка борщу в далекому Чикаго, а в Москві — 23,71 грн.
Про внесення зміни в додаток до наказу Мінекономрозвитку України від 27.02.2013 № 206, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро внесення зміни в додаток до наказу Мінекономрозвитку України від 27.02.2013 № 206 У зв'язку з надходженням до Мінекономрозвитку України додаткових матеріалів щодо іноземного суб'єкта господарської діяльності ТОВ "Flain" (Грузія), до якого застосовано спеціальну санкцію згідно зі статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" ( 959-12 ), на підставі подання Державної податкової служби України вих. від 26.03.2013 № 3407/5/22-3316, вх. від 28.03.2013 № 07/34081-13 НАКАЗУЮ:
Киеврада разрешила застройку 150 га Билычанского леса. ВИДЕОКиеврада дала разрешение на застройку 147,1 га на территории Беличанского леса для реализации проекта " Bionic Hill ".
| Жители Киева получили компенсации за последствия рекордных снегопадовЖители Киева сумели получить значительные материальные компенсации от столичной власти за последствия рекордных снегопадов, которые выпали этой весной. Впечатляет, что некоторые выплаты достигали ...
ВККС открыла дисциплинарное производство в отношении 5 судейНа заседании Высшей квалификационной комиссии судей Украины, которое состоялось 5 июля, был рассмотрен вопрос о привлечении судей к дисциплинарной ответственности, сообщает пресс-служба ВККС.
|