НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
ПОСТАНОВА
12.12.2013 № 1582Щодо продовження дії ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ТОВ „ТЕПЛОДАРЕНЕРГО"
Згідно з повноваженнями, наданими Законом України „Про електроенергетику"( 575/97-ВР ), Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Продовжити дію ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „ТЕПЛОДАРЕНЕРГО" (код ЄДРПОУ 32483079, Одеська обл., м. Теплодар, Промплощадка), до 22 грудня 2018 року.
Голова Комісії
С. Тітенко
Про затвердження Порядку утворення медичної консультативної комісії з підтвердження факту народження жінкою дитини поза закладом охорони здоров’я та положення про неї, Міністерство охорони здоров'я УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 серпня 2013 р. за № 1463/23995 Про затвердження Порядку утворення медичної консультативної комісії з підтвердження факту народження жінкою дитини поза закладом охорони здоров’я та положення про неї
Про внесення зміни до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 167, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення зміни до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 167 На часткову зміну абзацу другого пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 167( 167-2013-р ) "Про утворення комісії з проведення реорганізації Державної служби молоді та спорту" зазначити нову посаду Глущенка Сергія Вікторовича — перший заступник Міністра молоді та спорту.
| Лишение родительских правСемейное право описывает не только права и обязанности членов семьи, но и наказание за отказ от их исполнения, в том числе лишение родительских прав.
Багатії ховають в офшорах 21 трильйон доларівЩонайменше 21 трильйон доларів на кінець 2010 року заховали у різних офшорних зонах багатії усього світу, йдеться в дослідженні, виконаному за замовленням організації Tax Justice Network, яка ...
|