Книги Сергея Есенина и Владимира Набокова оказались в числе литературы, которую прокуратура Ставрополья (РФ) потребовала изъять из школьных библиотек за «эротику, мистику, ужасы и хулиганские стихи», сообщил старший помощник прокурора края по надзору за исполнением законов о несовершеннолетних и молодежи Курбангали Шарипов.
При проверке литературы в школьных библиотеках прокуроры обнаружили «книги, не совместимые с задачами образовательного процесса», содержащие мистику, эротику и ужасы.
«Прокуратура потребовала изъять из общего доступа книги ряда авторов, в частности, произведения Набокова, в которых есть мистика, а также Есенина с его хулиганскими стихами. Школьникам рано читать такие книги», — уточнил собеседник агентства.
По его словам, литература указанных авторов негативно влияет на несовершеннолетних, «пробуждая в них боязнь темноты, призраков, ночные страхи и создавая проблемы в общении между сверстниками».
які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності, Кабінет Міністрів УкраїниПро вилучення та/або надання земельних ділянок у постійне користування із зміною їх цільового призначення та викуп або примусове відчуження земельних ділянок, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності
Про затвердження Положення про проведення інспекційних перевірок у сфері страхового фонду документації України, Міністерство юстиції УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 грудня 2013 р. за № 2047/24579 Про затвердження Положення про проведення інспекційних перевірок у сфері страхового фонду документації України
| Щодо поновлення дії наказу Міністерства економіки України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України та Державної митної служби України від 30.07.2009 № 789/414/709, Державна митна служба УкраїниКерівникам митних органів Повідомляємо, що оскільки наказ Міністерства економіки України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України та Державної митної служби України від 30.07.2009 № 789/414/709( z0717-09 ) "Про затвердження Порядку здійснення митного оформлення імпортних товарів у тарі і пакувальних матеріалах" (далі — Наказ) до теперішнього часу не виключений з державного реєстру нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, він є чинним.
Працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості УкраїниШановні друзі!Від імені Уряду прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!
|