Как сообщает корреспондент «ЮП», запланированное на сегодня заседание Высшего совета юстиции не состоялось ввиду отсутствия кворума.
Согласно повестке дня, на сегодняшнем заседании планировалось рассмотреть, в частности, вопросы о:
Как сообщает корреспондент «ЮП», запланированное на сегодня заседание Высшего совета юстиции не состоялось ввиду отсутствия кворума.
Согласно повестке дня, на сегодняшнем заседании планировалось рассмотреть, в частности, вопросы о:
| Нравится |
Про затвердження на квітень 2013 року вирівнювальних націнок (знижок) з розрахунку на 1 МВт·год відпущеної з ОРЕ електроенергії на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро затвердження на квітень 2013 року вирівнювальних націнок (знижок) з розрахунку на 1 МВт·год відпущеної з ОРЕ електроенергії на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперами, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), та на виконання рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.02.2013 № 272, НАКАЗУЮ: | Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації про забезпечення правомірного декларування максимальних роздрібних цін на підакцизні товари (продукцію) та дотримання суб'єктами господарювання норм Податкового кодексу України, Державна податкова служба УкраїниПро затвердження Узагальнюючої податкової консультації про забезпечення правомірного декларування максимальних роздрібних цін на підакцизні товари (продукцію) та дотримання суб'єктами господарювання норм Податкового кодексу України які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів, ТОВ "АФ "ПРОМИСЛОВА АУДИТОРСЬКА СПІЛКА", Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро внесення до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів, ТОВ "АФ "ПРОМИСЛОВА АУДИТОРСЬКА СПІЛКА" |
Всем большое спасибо. Ваш портал сейчас - неповторимый в своем роде. Как здорово, что есть такие полезные порталы. Этот портал очень удобен в пользовании. На нем удобно отдыхать - просто, удобно,быстро.
№757/52/15-а