Суд обязал А.Пукача завершить ознакомление с протоколом заседания по делу в отношении него

    Суд обязал А.Пукача завершить ознакомление с протоколом заседания по делу в отношении негоПечерский райсуд Киева обязал экс-генерала Алексея Пукача завершить ознакомление с делом в отношении него. Как сообщают «Вести», это означает, что в ближайшие дни дело может быть направлено в апелляционный суд и рассмотрено по существу.

    За убийство журналиста Георгия Гонгадзе Пукач еще 29 января с. г. был приговорен к пожизненному лишению свободы, но приговор до сих пор не вступил в законную силу.

    Юридическая Практика

    Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    Про призначення позачергових виборів Колодистенського сільського голови (Колодистенська сільська рада Тальнівського району Черкаської області), Верховна Рада України

    ПОСТАНОВА  Верховної Ради України У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Колодистенського сільського голови Журавель В. Г. (Колодистенська сільська рада Тальнівського району Черкаської області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України( 254к/96-ВР ), частини третьої статті 14( 2487-17 ), частин першої( 2487-17 ) та п’ятої статті 15( 2487-17 ), статей 60( 2487-17 ), 61 Закону України( 2487-17 ) "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Верховна Рада України постановляє:

    Про затвердження Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

    Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 січня 2013 р. за № 20/22552 Про затвердження Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії

    Про встановлення граничного обсягу видачі фінансових казначейських векселів для погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, Кабінет Міністрів України

    Про встановлення граничного обсягу видачі фінансових казначейських векселів для погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію Відповідно до статті 22 Закону України( 5515-17 ) "Про Державний бюджет України на 2013 рік" та з метою забезпечення підготовки до опалювального сезону 2013/14 року Кабінет Міністрів України постановляє:

    На Миколаївщині працівники ДАІ затримали автокрадія, який до того ж перебував у розшуку

    Інспектори ДПС затримали громадянина, який незаконно заволодів вантажівкою. А на додачу порушник ще й перебував у розшуку.

    Об адвокате - устами Клиентов

    С огромной благодарностью отзываемся о всех, кто принимал участие в создании сайта. Ваш интернет проект,без всякого сомнения, на сегодняшний день - уникальный в своем роде. Хорошо, что есть такие нужные сайты. Этот интернет сайт достаточно прост в использовании. На нем полезно работать - просто и быстро.

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b