Про внесення змін у додаток 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 р. № 76, Кабінет Міністрів УкраїниКАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 вересня 2013 р. № 755-р Київ

    Про внесення змін у додаток 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 р. № 76

    Внести у додаток 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 р. № 76( 76-2013-р ) "Деякі питання використання у 2013 році державних капітальних видатків" — із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 липня 2013 р. № 473, такі зміни:

  1. у пункті 9( 76-2013-р ) цифри "10000" замінити цифрами "5000";
  2. доповнити додаток пунктом 22 такого змісту:
  3. "22. Реконструкція Українського інституту науково-технічної і економічної інформації (проектні, геодезичні, інженерно-геологічні роботи, визначення технічного стану будівель, отримання вихідних даних для проектування) — 5000 тис. гривень (МОН).".

    Прем'єр-міністр України

    М. АЗАРОВ

    Інд. 70

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    СБУ просит не поддаваться на вымогательство денег через интернет от ее имени

    Служба безопасности Украины предостерегает граждан не стать жертвами мошеннической схемы, которую в последнее время злоумышленники внедряют через Интернет. Об этом сообщила пресс-служба СБУ.

    Про відновлення внесення змін до системи депозитарного обліку щодо інвестиційних сертифікатів ЗАКРИТОГО НЕДИВЕРСИФІКОВАНОГО ВЕНЧУРНОГО ПАЙОВОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОНДУ "ВІЗАРД" ТОВ "Компанія з управління активами "ІНВЕНТА", Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

    Про відновлення внесення змін до системи депозитарного обліку щодо інвестиційних сертифікатів ЗАКРИТОГО НЕДИВЕРСИФІКОВАНОГО ВЕНЧУРНОГО ПАЙОВОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОНДУ "ВІЗАРД" ТОВ "Компанія з управління активами "ІНВЕНТА"

    Про реєстрацію довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах на повторних виборах народних депутатів України 15 грудня 2013 року, Центральна виборча комісія

    Про реєстрацію довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах на повторних виборах народних депутатів України 15 грудня 2013 року

    Україна збільшила видобуток вугілля на 3,2 мільйони тонн

    За січень вересень 2012 року вугледобувними підприємствами України видобуто вугілля на 3 237,5 тис. тонн (або на 5,3%) більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

    Об адвокате - устами Клиентов

    Для меня это огромная находка! Третью неделю сижу на сайте и уходить отсюда совсем не собираюсь. Интересно, здорово!

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b