Державною судовою адміністрацією України спільно із Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація адвокатів України» 21 серпня 2013 року буде проведено семінар на тему: «РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ «ЕЛЕКТРОННИЙ СУД» — АЛГОРИТМ ДІЙ» для адвокатів та інших зацікавлених осіб. Участь у заході безкоштовна.
21 серпня відбудеться семінар на тему: «Реалізація проекту «Електронний суд» - алгоритм дій»
| Нравится |
Это будет Вам интересно
До уваги водіїв! Найближчими днями в Україні сніг та мокрий сніг, на дорогах ожеледиця!За інформацією синоптиків завтра у західних областях сніг та мокрий сніг, вдень з дощем, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, на Закарпатті та в Карпатах сильні опади. На решті території ... Про призначення позачергових виборів Аполлонівського сільського голови (Аполлонівська сільська рада Сахновщинського району Харківської області), Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Аполлонівського сільського голови Іващенка В. В. (Аполлонівська сільська рада Сахновщинського району Харківської області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України( 254к/96-ВР ), частини третьої статті 14( 2487-17 ), частин першої( 2487-17 ) та п’ятої статті 15( 2487-17 ), статей 60( 2487-17 ), 61 Закону України( 2487-17 ) "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Верховна Рада України постановляє:
| Ватикан визначився з датою суду над колишнім камердинером Папи РимськогоВатикан зробив заяву про те, що суд над колишнім камердинером Папи Римського Бенедикта XVI Паоло Габріеле, звинуваченим у викраданні документів з апартаментів понтифіка, розпочнеться 29 вересня. Столичні фаст-фуди перевірить прокуратураПрокуратура Києва зобовязала столичну міліцію та Державну санiтарно-епiдемiологiчну службу перевірити вуличні заклади швидкого харчування й нелегальні точки продажу продуктів у Києві. |
Об адвокате - устами Клиентов
Этот сайт суперовый! работал на нем очень часто. Этот интернет портал ожидает хорошее будущее. Желаю удачи. Хотелося б встречаться с Вашими трудами чаще!
Рекомендовано Адвокатом
Статьи о семейном праве
Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Судебная власть
№757/52/15-а











