До 2022 року планується вдвічі збільшити кількість туристів, які відвідають Україну

  До 2022 року планується вдвічі збільшити кількість туристів, які відвідають Україну

  В Україні за європейським зразком буде впроваджена туристична спеціалізація регіонів

  «Україна за оцінкою Всесвітньої туристичної організації при ООН займає 9-те місце в Європі за кількістю туристів що відвідають країну. Ми ставимо за мету до 2022 року вдвічі збільшити, до 50 млн осіб на рік, кількість туристів, що приїдуть до нас. Також особлива увага приділяється розвитку внутрішнього туризму. Для цього до кінця року за участі експертів буде розроблена державна програма», — сказав Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул під час прес-конференції, презентуючи Концепцію розвитку туризму та курортів до 2022 року.

  Концепція передбачає визначення туристичної спеціалізації регіонів для найбільш ефективного використання курортних можливостей, природного та людського потенціалу.

  «Для досягнення ефекту необхідно фокусувати інвестиції на найбільш привабливих напрямках відповідно до конкретної території і системно їх вкладати згідно зі стратегією. Важливим інструментом цього є державно-приватне партнерство», — зазначив віце-прем’єр.

  Наприклад, першим кроком для Полтавщини може стати розвиток лікувального курорту Миргород та зеленого туризму. «Адже ми розуміємо, що туризм це не тільки якесь гарне місце, це перш за все сервіс. А він складається з наявності готелів, доріг, досвідченого персоналу, достатньої інформації в мережі Інтернет і у туроператорів. Досягнення цього — це поступовий рух», — сказав Олександр Вілкул.

  Промислові регіони можуть розвивати індустріальний туризм і запрошувати на потужні культурні та музичні заходи. Ключовим завданням Криму є створення інфраструктури для цілодобового відпочинку, а також диверсифікація послуг, наприклад, розвиток гірського та спелеотуризму.

  У рамках реалізації Концепції українське законодавство у сфері туризму і курортів буде приведено у відповідність з європейськими нормами. «Туристи мають бути впевнені, що сервіс відповідає кількості «зірок» так само як в будь-якій країні Європи», — сказав він.

  До 2022 року кількість робочих місці в туризмі має збільшитися в 2,5 рази до 1 млн робочих місць. «Це особливо важливо для Західної України. Багато українців мають досвід роботи в туристичній сфері за кордоном. Ми створюємо умови для їх повернення в Україну», підкреслив Олександр Вілкул.

  Також що в Концепції розвитку туризму закладено принцип доступності до об'єктів туристичної та курортної інфраструктури для людей з обмеженими можливостями. «Це європейський принцип, який ми впроваджуємо в Україні», — сказав Вілкул.

  У Державній цільовій програмі буде передбачено створення системи розповсюдження інформації про туристичні можливості України та підвищення безпеки туристів.

  Програма також буде включати заходи з дерегуляції туристичної діяльності, а також вдосконалення статистичної звітності в галузі на основі методики Всесвітньої туристичної організації при ООН (ЮНВТО).

  «Важливою складовою розвитку туризму в Україні є взаємодія з іншими країнами. Наприклад розвиток круїзного туризму в акваторії Чорного моря, організація авіасполучення, організація спільних туристичних маршрутів в прикордонних територіях. Ми запропонували нашим сусідам концепцію: ми партнери в розвитку туристичної галузі. Про це ми будемо говорити на Міжнародному туристичному форумі, що пройде в Києві у жовтні цього року», — відмітив Олександр Вілкул.

  10 жовтня 2013 року в Україні буде проведено Міжнародний туристичний форум. У ньому візьмуть участь генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації при ООН Талеб Рафаі, міністри туризму країн Туреччини, Грузії, Росії, Греції, Болгарії, Вірменії, Азербайджану, Албанії, Молдови, Румунії та Сербії. Всі ці країни входять до Організації Чорноморського Економічного співробітництва. Із липня 2013 року по липень 2015 році Україна очолює робочу групу з туризму цієї європейської організації.

  Україна цікава світу”, — зазначив віце-прем’єр. За версією одного з ключових світових туристичних порталів Tripadvisor у рейтингу привабливих туристичних напрямків у 2012 році Київ посів перше місце в Європі і третє у світі. У журналі National Geographic Крим посів перше місце в світі серед «20 місць які потрібно побачити» у 2013 році. Львів за версією видання Lonely Planet займає друге місце в рейтингу кращих місць для вікенду в Європі.

  “Підвищенню іміджу нашої країни сприяють культурні події та спортивні свята світового рівня”, — сказав Олександр Вілкул.

  Цього ЮНЕСКО включив до списку Світової культурної спадшини дерев’яні церкви Карпатського регіону та Древнє місто Херсонес Таврійський. В грудні 2013 року Україна вперше очікує надання Петриківському розпису статусу Всесвітньої нематеріальної спадшини. В серпні 2013 року в Київі пройде Юнацький Чемпіонат Європи з баскетболу, в 2015 році Україна прийматиме ЄвроБаскет-2015 року. Також наша країна змагатиметься за право проведення Зимових Олімпійских Ігор-2022 року.

  «Українці й гості нашої країни повинні мати можливість комфортної подорожі Україною, отримувати якісний сервіс. І бачити, яка унікальна й красива наша рідна земля», — сказав Олександр Вілкул.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
  Нравится

  Это будет Вам интересно

  Про призначення позачергових виборів Колодистенського сільського голови (Колодистенська сільська рада Тальнівського району Черкаської області), Верховна Рада України

  ПОСТАНОВА  Верховної Ради України У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Колодистенського сільського голови Журавель В. Г. (Колодистенська сільська рада Тальнівського району Черкаської області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України( 254к/96-ВР ), частини третьої статті 14( 2487-17 ), частин першої( 2487-17 ) та п’ятої статті 15( 2487-17 ), статей 60( 2487-17 ), 61 Закону України( 2487-17 ) "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Верховна Рада України постановляє:

  На Одещині інспектори ДАІ затримали зловмисника за скоєння нападу на водія

  Днями, близько четвертої години ранку до чергового відділу Державтоінспекції міста Одеси надійшло орієнтування про розбійний напад на вулиці Розкидайлівській. Невстановлені особи буквально налетіли ...

  управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Міністерство охорони здоров'я України

  Про підготовку та проведення наукових семінарів для працівників Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

  Про затвердження Методичних рекомендацій щодо проведення моніторингу кількості та аналізу якості розроблених профілів професійної компетентності посад державної служби у державних органах, органах влади Автономної Республіки Крим та їх апараті, Національне агентство України з питань державної служби

  Про затвердження Методичних рекомендацій щодо проведення моніторингу кількості та аналізу якості розроблених профілів професійної компетентності посад державної служби у державних органах, органах влади Автономної Республіки Крим та їх апараті

  Об адвокате - устами Клиентов

  Благодарю за тот величайший труд, который Вы делаете каждый день для нас. Умнички!!!

  Рекомендовано Адвокатом
  Телефон семейных адвокатов
  Статьи о семейном праве
  Стягнення заборгованості через суд

  Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

  Консультации Адвоката
  Новости Семейного права
  Утверждена программа празднования Нового года ...

  Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

  Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

  Очільники вищих органів судової влади звернулися до Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

  77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b