Україна поставила байкерський рекорд

  Україна поставила байкерський рекорд120 вітчизняних та світових рок зірок, 50 тисяч зізнань у коханні, новий байкерський рекорд України. Голова оргкомітету «The Best City.UA—2013» Олександр Вілкул та учасники фестивалю підбили підсумки найбільшого українського open—air фестивалю «The Best City.UA—2013».

  В Дніпропетровську закінчився 3—денний open—air фестиваль «The Best City.UA—2013». Другий міжнародний український музикальний фестиваль «The Best City.UA—2013» зібрав більше 70 тисяч глядачів з усієї України та гостей з більше 10 країн світу. «Best City — це якісна музика, драйв, реконструкція козацької битви, майстер—класи з Петриківського розпису. Чотири сцени, 120 виконавців. Зірки світового рівня. Все це наповнює позитивними емоціями до України. Best City — це український міжнародний музичний фестиваль, і він стає одним із брендів нашої країни, який формує до неї позитивне ставлення» — сказав Олександр Вілкул, — Фестиваль «The Best City.UA—2013» пройшов яскраво. Ми розпочинаємо підготовку до «The Best City.UA—2014».

  Події фестивалю «The Best City.UA—2013» висвітлювали журналісти з понад 400 вітчизняних та закордонних ЗМІ. Пряма трансляція фестивалю велась на 5 регіонів України (Луганську, Донецьку, Запорізьку, Дніпропетровську, Одеську області). Найсвіжіші новини фесту постійно оновлювались на офіційній групі «The Best City.UA—2013» в соцмережах. Власні враження від фестивалю та інформацію про яскраві моменти Олександр Вілкул особисто писав на своїй сторінці у Facebook.

  У рамках «The Best City.UA—2013» пройшли прес—конференції та майстер—класи популярних артистів, майстер—класи з Петриківського розпису, чемпіонат України з вейкбордингу, сценічна реконструкція Хотинської битви 1621 року за участю більше 200 реконструкторів з України та Польщі, міжнародний байк—зліт та спортивні змагання.

  Перший день. 12 липня, Дніпропетровськ.

  Один з найбільших у Європі — український музичний фестиваль — «The Best City—2013» відкрився з реєстрації нового рекорду України на найчисленнішу колону мотоциклістів. Колону з 1 тисячі 540 байкерів очолив Віце—прем’єр—міністр і Голова оргкомітету фестивалю Олександр Вілкул.

  «Байкери — це вже частина фестивалю. Шум тисяч моторів додає драйву «The Best City»», — сказав Олександр Вілкул.

  Байкери проїхались вулицями Дніпропетровська до парку «Новоселиця», де проходив фестиваль. Участь в зльоті прийняли байкери з 8 країн світу — Польщі, Молдови, Угорщини, Росії, Америки та країн Прибалтики (Латвії, Литви, Естонії). Участь взяли байкери з 10 регіонів України — Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Чернігівської, Львівської, Закарпатської, Харківської, Донецької та Луганської областей, а також АР Крим.

  «Ми поважаємо того, хто поважає дорогу. Це підтверджує такий представницький склад учасників зльоту», — сказав Президент Дніпропетровського байк—клубу «Angels» Артур Будагов.

  Хедлайнерами першого дня стали групи — «ТНМК», «Воплі Відоплясова», «Нічні Снайпери», «Guano Apes» та «Hurts».

  Останніх, глядачі фестивалю не відпускали зі сцени, доки «Hurts» не заспівали на біс сингл «Stay».

  На відкритті фестивалю «The Best City.UA—2013» голова оргкомітету Олександр Вілкул заспівав разом з Олегом Скрипкою, лідером гурту «Воплі Відоплясова».

  За один день наметове містечко фестивалю розрослося до 10 тисяч мешканців з усіх регіонів України та зарубіжжя. А арт—територію на якій проходили майстер—класи з Петриківського розпису відвідало майже 20 тисяч глядачів з різних куточків України та 10 країн світу.

  «Наше музичний місто наповнене не тільки музикою, а ще українським колоритом та традиціями. Петриківка — це душа України. В її малюнках зберігаються козацькі традиції нашого народу», — сказав Олександр Вілкул.

  Він зазначив, що Петриківський розпис цього року номінується ЮНЕСКО на отримання статусу всесвітньої нематеріальної культурної спадщини людства.

  Другий день. 13 липня, Дніпропетровськ.

  Більше 50 тисяч глядачів фестивалю «The Best City.UA», які зібралися перед головною сценою, одночасно зізналися в любові до України. ««Я люблю Україну!», — п'ять разів проскандували в кінці другого дня фестивалю «The Best City.UA» більше 50 тисяч глядачів. У любові до нашої країни зізналися не лише українці, а й кілька тисяч гостей з понад десяти країн світу», — сказав Олександр Вілкул.

  Хедлайнерами другого дня стали групи — «LUMIERE» (українська група, яка стала переможцем з понад 500 молодих гуртів, які приймали участь у відборі), «Kozak System», «Дельфин», «Би—2», «Ленинград», «Мумий Тролль».

  Старожили фестивалю — гурт «Ленінград», зізналися, що не вірили в те, що такий глобальний фестиваль повториться знову, та ще й на такому дуже високому рівні.

  «На фестивалі на саундчеку ми двічі проспівали нову пісню. В Україні дуже насичене музичне життя», — сказав лідер групи «Ленінград» Сергій Шнуров.

  Група «Мумій Троль» вперше зіграла на публіці кілька пісень зі свого майбутнього альбому, який буде презентовано в серпні у Владивостоці.

  «Приємно, що у Дніпропетровську є масштабний, дуже хороший і правильний фестиваль, заради такого варто жити», — зазначив лідер гурту Ілля Лагутенко.

  Виступ групи «Kozak System» проходив під проливним дощем, проте, він нітрохи не збентежив публіку, а навпаки підбурив і глядачів, і артистів.

  Одним з найяскравіших подій другого дня став Відкритий Чемпіонат України з вейкбордингу, в якому перемогу святкував Ед Садовніков з Білорусі, а чемпіонський титул за кращий трюк дістався дніпропетровцю Олександру Подафа.

  ««The Best City» — це справжнє свято. Це свято музики світового рівня, української культури та спортивних змагань. Глядачі фестивалю насолодились не лише якісною музикою, мали можливість обрати собі заняття «до душі»», — сказав Олександр Вілкул.

  Третій день. 14 липня, Дніпропетровськ.

  Хмарна погода під час 3 фестивального дня не стала на заваді. «На Бест Сіті з ранку пройшов короткий проливний дощ. Ми зі сцени попередили, щоб народ зміцнив намети у зв'язку з можливими поривами вітру. Але глядачі замість цього вийшли на майданчик перед великою сценою і зажадали включити музику! Це було вражаюче видовище — танцюючі під дощем кілька тисяч чоловік! За такі моменти ми й любимо життя!», — написав Олександр Вілкул на своїй сторінці у Facebook.

  Глядачі «Best City» встановили на території фестивалю пам'ятник легендарному «бітлу» Джону Леннону, який встановили біля сцени молодих виконавців фестивалю.

  «Фестиваль «The Best City» дає можливість глядачам проявити себе, розкрити свій творчий потенціал. Це майданчик для інсталяцій та проведення культурних акцій, — сказав Голова оргкомітету фестивалю Віце—прем'єр—міністр Олександр Вілкул, — Творчість групи «Бітлз» багато в чому сформувало сучасну музику. Тому на такому потужному фестивалі, де ми бачимо кращі зразки сучасної музики з України, СНД, Європи, пам'ятник Джону Леннону вписався дуже гармонійно».

  Також, на фестивалі «The Best City.UA» відбулася сценічна реконструкція козацької битви при Хотині 1621 року. «Тут на Бест Сіті можна поринути в справжній козацький дух. Відчути енергію тієї епохи, яка є важливою частиною історії нашого народу і нашої країни», — сказав Голова оргкомітету «The Best City.UA» Олександр Вілкул.

  У реконструкції козацької битви взяли участь справжні козацькі чайки і 200 учасників реконструкції з України та Польщі. Крім того були задіяні 46 коней, 25 гармат і загін лучників.

  Хедлайнерами третього дня стали групи — «Мотор'ролла», «Lacuna Coil», «Сплін», «Enter Shikari» і легенда світової музики — «Scorpions».

  Британці «Enter Shikari» зізналися, що завдяки фестивалю «The Best City.UA—2013» вони для себе відкрили італійську групу «Lacuna Coil».

  А учасники легендарної німецької рок—групи «Scorpions» відзначили, що їм приємно повертатися в Україну.

  «Ми дуже раді знову бути в Україні. Раді бачити ті великі зміни, які відбулися з народом, починаючи з розпаду СРСР. Ми приїжджали в Україну багато разів, нам приємно повертатися в цю країну. Зазначимо високий рівень цього фестивалю. І ми дуже хочемо порадувати вас своєю присутністю», — зазначили музиканти.

  Німецька рок—група «Scorpions» закривала третій музикальний день фестивалю. Під час їх виступу пустився шалений лівінь, однак музиканти вийшли на сцену, а тисячі глядачів, відкинувши у бік парасольки, танцювали та підспівували.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
  Нравится

  Это будет Вам интересно

  Барак Обама: друг Ізраїлю і прихильник незалежної Палестини

  Президент Ізраїлю Шимон Перес вручив своєму американському колезі нагороду за внесок в безпеку ізраїльської держави.

  Определен персональный состав парламентских комитетов

  Парламент голосами 339 народных депутатов (из 358 зарегистрированных) принял за основу и в целом проект Постановления «О комитетах Верховного Совета Украины седьмого созыва» (№1010).

  Розлучилися, в результаті всі залишилися щасливі і задоволені,

  Знайомство з моїм майбутнім чоловіком сталося на роботі.

  Временная контрольная комиссия по проверке легитимности решений экс-Киевсовета решила отменить 4 решения

  По результатам изучения обращений киевлян по возможности отмены решений Киевсовета, временная контрольная комиссия по вопросам проверки легитимности решений, принятых экс-Киевсоветом решила отменить ...

  Об адвокате - устами Клиентов

  Всем большое спасибо. Ваш интернет сайт,без всякого сомнения, сейчас - неповторимый в своем роде. Здорово, что есть такие так необходимые всем интернет проекты. Этот интернет проект весьма удобен в пользовании. На нем полезно отдыхать - просто и быстро.

  Рекомендовано Адвокатом
  Телефон семейных адвокатов
  Статьи о семейном праве
  Стягнення заборгованості через суд

  Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

  Консультации Адвоката
  Новости Семейного права
  Утверждена программа празднования Нового года ...

  Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

  Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

  Очільники вищих органів судової влади звернулися до Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

  77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b