Мисливці за космічною здобиччю прямують до озера Чебаркуль поблизу Челябінська, де впав найбільший уламок метеоритного тіла. Люди сподіваються наживитися на унікальному явищі, адже, за даними експертів, метеорити такого розміру падають на Землю лише раз на століття. Навіть найменший уламок об’єкта може принести кілька тисяч доларів. Однак є й такі, хто воліє зберегти знахідку як сувенір.
«Я собі залишу. Навіщо його продавати? Якщо не жили багачами, то не варто й починати», — каже місцева мешканка.
Біля Чебаркуля вчені виявили невеликі шматки метеорита. Найбільший, що може сягати до 50-60 см, досі знаходиться на дні водойми. Місцева влада вже будує плани, сподіваючись перетворити озеро на туристичну принаду. Космічного гостя навіть вирішили охрестити на честь озера — «Чебаркуль».
«Були діагностовані мінерали — переважно, олівін, а також сульфіди, так званий троеліт і металічне залізо. Ну і різна дрібниця, на яку ми вже й не звертали увагу, тому що за структурою — це однозначно метеорит», — повідомив член Російської академії наук Віктор Ґроховскій.
Поки вчені вивчають природу метеорита, у Челябінську оцінюють масштаби лиха. Космічне тіло завдало збитків на понад 30 млн доларів, пошкодивши тисячі будівель. Майже 1200 людей зазнали поранень від уламків метеорита. Від масштабних руйнувань Челябінськ врятувало те, що 10-тонний об’єкт вибухнув ще у повітрі.
Крокуючий робот «Гепард» бігає швидше за людинуКрокуючий робот Cheetah (Гепард), який розробила американська компанієя Boston Dynamics, вперше в історії робототехніки досяг швидкості в45,5 км/ год, перевищивши тим самим кращий людський результат ...
Зобов'язання партнерів у шлюбіЯк свідчить стаття 75, подружжя зобов'язуються підтримувати і підтримувати фінансово один одного.
| Про затвердження плану приватизації цілісних майнових комплексів структурних підрозділів державного підприємства “Кримські генеруючі системи”, Кабінет Міністрів УкраїниПро затвердження плану приватизації цілісних майнових комплексів структурних підрозділів державного підприємства "Кримські генеруючі системи" Затвердити план приватизації цілісних майнових комплексів таких структурних підрозділів державного підприємства "Кримські генеруючі системи", як "Камиш-Бурунська ТЕЦ", "Сакські теплові мережі", "Сімферопольська ТЕЦ", переданих в оренду товариству з обмеженою відповідальністю "Кримтеплоелектроцентраль" (додається до оригіналу). Приватизацію здійснити шляхом розміщення акцій публічного акціонерного товариства, що утворене на базі майна зазначених структурних підрозділів та товариства з обмеженою відповідальністю "Кримтеплоелектроцентраль", такими способами: власність організації орендарів — 355610000 штук, пільговий продаж акцій — 895050 штук, продаж пакетів акцій за конкурсом з відкритістю пропонування цін за принципом аукціону — 210007950 штук.
Адвокат по сімейних справахАдвокат по сімейних справах, поміч адвоката по сімейних справах, розподіл майна між подружжям, складання шлюбного контракту
|