Победителем конкурса по привлечению инвестора к проекту «Электронный билет» признано ООО «Альфа-пей терминал».
Соответствующее решение было принято на заседании постоянно действующей конкурсной комиссии по привлечению инвесторов к финансированию строительства, реконструкции, реставрации и т. п. объектов жилого и нежилого назначения, незавершенного строительства, инженерно-транспортной инфраструктуры города.
Об этом сообщил заместитель председателя Киевской городской государственной администрации Руслан Крамаренко. По его словам, инвестор должен создать единую общегородскую автоматизированную систему для оплаты проезда и учета пассажиров в наземном и подземном городском пассажирском транспорте.
В частности, адаптировать к электронному билету 650 турникетов в метрополитене, 232 терминала по продаже одноразовых билетов и установить 300 терминалов для пополнения карт.
А в наземном транспорте — установить 4,5 тыс. валидаторов, 700 POS — терминалов и 300 терминалов продаж карт.
Как отметил чиновник в комментарии СУДЕБНО-ЮРИДИЧЕСКОЙ ГАЗЕТЕ, после внедрения этого проекта, объем собранной выручки может вырасти на треть.
Українці стали більше купувати машиниЗа минулий місяць продажі автомобілів в Україні зросли до 28,5 тисяч одиниць, що на 25% більше, ніж в аналогічний період минулого року, передає ТСН з посиланням на асоціацію Укравтопром.
Про відмову ТОВ "ГЕЛІОС ЕНЕРДЖІ" у видачі ліцензії з виробництва електричної енергії, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро відмову ТОВ "ГЕЛІОС ЕНЕРДЖІ" у видачі ліцензії з виробництва електричної енергії Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на засіданні Комісії, яке проводилось у формі відкритого слухання, 26 квітня 2013 року розглянула питання про видачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЕЛІОС ЕНЕРДЖІ" ліцензії з виробництва електричної енергії.
| На Миколаївщині юнак викрав мотоцикл, у свого колеги, лише на годину – поки не зупинили інспектори ДАІСьогодні вночі, 21-річний парубок, прибув на роботу в нічну зміну. Під час перерви працівник вирішив покататися на мотоциклі свого колеги. При цьому новоспечений водій не мав документів на транспортний ...
Про започаткування серії видань "Бібліотека дошкільника", Міністерство освіти і науки, молоді та спорту УкраїниПро започаткування серії видань "Бібліотека дошкільника" На виконання підпункту 9 пункту 3 Плану заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 28.07.2011 № 905, з метою покращення навчально-методичного забезпечення освітньої роботи у дошкільних навчальних закладах НАКАЗУЮ:
|