У ліквідації аварії на станції аерації у Бортничах було задіяно 310 працівників МНС і 240 військових. Також було використано 5 тисяч мішків з піском. Прорив було локалізовано о 2:45 ночі 11 квітня. Аварійні роботи тривали до 5:00. Зараз загрози навколишньому середовищу немає, передає ТСН.
У Бортничах на станції аерації прорвало дамбу: аварію ліквідували понад півтисячі людей
| Нравится |
Это будет Вам интересно
Спадкування нажитого спільними зусиллями майнаПри оформленні спадкових прав досить часто виникає багато помилок і з боку спадкоємців, і з боку спадкодавців, які в результаті розкриваються лише в ході нотаріального оформлення. Сміттю оголосили війнуТериторія, офіційно відведена сміттю на Луганщині, майже 450 гектарів. Але справжня площа ще більша через несанкціоновані звалища.
| Полномочия Налоговой милиции планируют передать органам МВДВ парламенте был зарегистрирован проект постановления о совершенствовании деятельности милиции (№ 4332). Народный депутат С. Мищенко предложил рекомендовать Кабинету Министров Украины при реформировании ... На Украине предлагают создать систему досудебной пробацииКабинет Министров Украины предлагает ввести на Украине систему пробации – вид уголовного наказания, не связанный с лишением или ограничением свободы. Соответствующий законопроект, который разработало ... |
Об адвокате - устами Клиентов
Огромное спасибо от кого зависит продвижение портала.
Рекомендовано Адвокатом
Статьи о семейном праве
Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Судебная власть
№757/52/15-а










