ДАІ Київщини озброїлась новою системою передачі інформації

    ДАІ Київщини озброїлась новою системою передачі інформаціїСьогодні на автодорогах Київщини працює абсолютно нова система передачі даних про перевищення швидкості водіями.

    Як працює система?

    Напевно, подорожуючи автодорогами Київської області, всі автолюбителі помічали таблички з надписом: «Увага, здійснюється фото-відео фіксація порушень Правил дорожнього руху».

    А через півтора кілометри після такого знаку вони обов’язково проїжджали повз непримітний бокс сірого кольору. Саме цей бокс змушує водіїв пригальмовувати, зменшуючи швидкість до рівня дозволеної. Не пригальмуєш — отримаєш протокол і потім заплатиш штраф. У такому боксі знаходиться комплекс «ГАРПУН» приєднаний до лазерного вимірювача швидкості «TruCAM». Останній вимірює швидкість автомобіля, здійснює фото фіксацію порушення (прилад робить до трьох знімків у секунду), а «ГАРПУН» впродовж десяти секунд передає інформацію на робочий комп’ютер інспектора (неважливо стаціонарний це пост, чи патрульна машина). Водій може не здогадуватись про те, що його порушення зафіксоване. А у інспектора ДАІ вже є законна підстава для зупинки транспортного засобу.

    Для роботи з новою системою працівнику ДАІ достатньо налаштувати «TruCAM» у автоматичний режим роботи, приєднати до нього «ГАРПУН», натиснути одну кнопку на спеціальному контролері і система запрацює. Автоматичний комплекс переходить в режим очікування та готовності до фіксації порушень швидкісного режиму. Як тільки автомобіль перевищив швидкість, на комп’ютері інспектора з’являється повна інформація про скоєне порушення: фотографія автомобіля, на якій можна розгледіти, навіть, обличчя водія), час, точне місце (прилад показує географічну широту та довготу). Після чого інспектор на законних підставах зупиняє автомобіль, складає протокол та виписує постанову про накладання штрафу за адміністративне порушення.

    Фактично, ця система створює своєрідну «контрольну зону». Якщо автомобіль перетне її з перевищенням швидкості, не залежно від того у якій полосі він рухався, прилад зафіксує порушення. Як правило бокси розташовані за кілька кілометрів від стаціонарних постів ДАІ чи екіпажу ДПС ДАІ. Тобто, водій може проїжджати повз інспекторів не порушуючи правил. Якщо його зупинять, може сперечатися про законність дій інспекторів. Мовляв, я ж нічого не порушував. Але «TruCAM» у парі з «ГАРПУНом» не залишають порушнику жодного шансу на те, щоб уникнути відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

    Як показує досвід водії не сперечаються після того, як ознайомлюються з фото та провину визнають. Перевагою роботи вимірювача швидкості «TruCAM» разом з системою «ГАРПУН» є стовідсоткова доказова база порушення. Сьогодні значно простіше стало виявляти порушників, бо вся інформація з’являється у нас за лічені секунди.

    Мета використання комплексу «ГАРПУН» — зменшення швидкості автомобілів на аварійно небезпечних ділянках. Як правило, цей комплекс встановлюється біля пішохідних переходів, у місцях для розвороту транспорту. Ми не ставимо за мету карати водіїв чи збільшувати кількість штрафів. Наше основне завдання — це забезпечити безпеку дорожнього руху на автошляхах Київщини. Лазерна система фіксації порушень правил дорожнього руху «TruCAM» разом з комплексом «ГАРПУН» дає нам можливість не тільки миттєво відслідковувати порушників, а й змушує автомобілі знижувати швидкість руху. Ну а якщо хтось вже порушив правила, йому доведеться відповідати, згідно адміністративного кодексу України. Доказова база у цієї системи бездоганна. У майбутньому, ми плануємо збільшити кількість комплексів «ГАРПУН» на автодорогах Київщини.

    Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    «Це вас не стосується!» А кого?

    У столиці, де забудовники нещадно рубають дерева (не менше гине й від екологічних проблем), позбавляючи людей іптахів тіні та кисню, дедалі настирливіше заявляють про себе особи, якінамагаються ...

    Денний нуль не за горами

    1115 листопада в Україні варто очікувати на початок періоду істотного похолодання. Про це під час брифінгу повідомив директор Українського гідрометеорологічного центру МНС Микола Кульбіда. За ...

    Сезонна робота і загальний стаж, Редакції виданьCезонна робота і загальний стаж

    Із 1979-го по 1987-й я була сезонною працівницею на цукровому заводі. А вже з 1987-го і до цього часу працюю на постійній основі (штатною працівницею). У травні 2013-го мені виповнилося 55 років. Коли я запитала у нашому Пенсійному фонді, скільки я маю загального страхового стажу, мені відповіли, що вісім років сезонної роботи в стаж не входять. Будь ласка, поясніть, чи справді ці роки (вісім) не входять у загальній стаж?

    У Києві водій автобуса не надав допомогу потерпілій та поїхав з місця ДТП

    Пригода, про яку піде мова, сталася третього січня, близько четвертої години дня на вулиці Вербицького, що у Дарницькому районі. Тут, з салону автобуса МАЗ, що рухався за маршрутом №45, випала ...

    Об адвокате - устами Клиентов

    Огромное спасибо от кого зависит существование этого портала.

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b