Президент Ізраїлю Шимон Перес вручив своєму американському колезі нагороду за внесок в безпеку ізраїльської держави.
Однак якихось вагомих результатів візит Барака Обами не дав. Він запевнив, що у Ізраїлю немає більш відданого друга, ніж США. Виступаючи перед студентами у Єрусалимі, Обама закликав тих поставити себе на місце палестинців.
«З огляду на демографічні дані із Західного берега Йордану, єдиний шлях Ізраїлю до процвітаючої та демократичної держави — дозволити незалежність Палестини. Ізраїль має визнати, що побудова нових поселень — це перешкода на шляху до миру, і що Палестина має бути життєздатною державою з чітко окресленими кордонами», — сказав Барак Обама і отримав оплески аудиторії.
На Західному березі ріки Йордан Обаму зустріли протестами. Там вже не вірять, що американський президент зможе посунути з мертвої точки переговорний процес з Ізраїлем.
Тим паче, що голова Білого Дому вмовляв керівника Палестини Махмуда Аббаса відмовитися від свого наміру не починати мирних переговорів, доки Ізраїль не припинить будівництво своїх поселень на палестинських землях.
У Вифлиємі сотні людей вийшли на вулиці, скандуючи антиамериканські гасла. А зі Смуги Газа Обамі салютували ракетами: їх випустили по південних територіях Ізраїлю. Ніхто не постраждав.
Про скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2010 р. № 2361, Кабінет Міністрів УкраїниПро скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2010 р. № 2361 Скасувати як таке, що не реалізоване, розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2010 р. № 2361( 2361-2010-р ) "Про погодження укладення договору про спільну діяльність".
Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 9 липня 2012 р. за № 1147/21459 Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі Відповідно до пункту 19 частини першої статті 8 Закону України "Про здійснення державних закупівель"( 2289-17 ) НАКАЗУЮ:
| Про затвердження Правил використання корисних властивостей лісів, Міністерство аграрної політики та продовольства УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 вересня 2012 р. за № 1536/21848 Про затвердження Правил використання корисних властивостей лісів Відповідно до пункту 49 Порядку спеціального використання лісових ресурсів ( 761-2007-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2007 р. № 761, підпункту 7.174 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України( 500/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 р. № 500, та підпункту 3 пункту 10 Положення про Державне агентство лісових ресурсів України ( 458/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 р. № 458, НАКАЗУЮ:
Про затвердження проекту “Реконструкція автомобільної дороги державного значення М-03 Київ - Харків - Довжанський на ділянці Лубни - Полтава, км 323 + 000 - км 329 + 050, Полтавська область”, Кабінет Міністрів УкраїниПро затвердження проекту "Реконструкція автомобільної дороги державного значення М-03 Київ — Харків — Довжанський на ділянці Лубни — Полтава, км 210 + 000 — км 300 + 550, км 323 + 000 — км 329 + 050, Полтавська область"
|