Матч 22-го туру чемпіонату України між одеським «Чорноморцем» та київським «Динамо» все-таки перенесено на неділю, 31 березня. Про це заявив директор каналу «Футбол» Олександр Денисов, передає ТСН.
За його словами, вирішити ситуацію вдалося завдяки донецькому «Металургу» та ужгородській «Говерлі», які погодилися перенести свої матчі на суботу.
«Клуби пішли назустріч нашим проханням! З «Динамо» до них ніхто не звертався! Перенесення матчів «Металурга» і «Говерли» відбулося завдяки зусиллям ФФУ, Прем'єр-ліги та каналу «Футбол».
Ми діяли виключно в інтересах національної збірної України, яку чекають ключові матчі, і нагнітання обстановки деякими «товаришами» навколо перенесення гри «Чорноморець» — «Динамо» могло нашкодити нашій збірній», — заявив Денисов.
Нагадаємо, що динамівці попросили перенести матч у зв'язку з тим, що в період з 22 по 26 березня сімнадцять футболістів «біло-синіх» виступатимуть за свої збірні, а потім гратимуть в чемпіонаті на день раніше за своїх прямих конкурентів за «срібло» чемпіонату України.
Компания «Кока-Кола» оштрафована за продажу акционного товара после окончания акцииАнтимонопольный комитет Украины оштрафовал компанию «Кока-Кола Бевериджиз Украина Лимитед» на 100 тыс. грн за продажу акционного товара после окончания акции.
Щасливі емоції помістили в календарУ Вінниці організували дитячий фотоконкурс. Із сотень знімків, надісланих минулого грудня, експертна комісія відібрала 58 найкращих.
| Щодо поновлення дії наказу Міністерства економіки України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України та Державної митної служби України від 30.07.2009 № 789/414/709, Державна митна служба УкраїниКерівникам митних органів Повідомляємо, що оскільки наказ Міністерства економіки України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України та Державної митної служби України від 30.07.2009 № 789/414/709( z0717-09 ) "Про затвердження Порядку здійснення митного оформлення імпортних товарів у тарі і пакувальних матеріалах" (далі — Наказ) до теперішнього часу не виключений з державного реєстру нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, він є чинним.
Протягом доби на Землю можуть впасти ще кілька метеоритівПротягом найближчих 24-36 годин на Землю можуть впасти ще кілька метеоритів, подібних до того, що впав в Челябінській області.
|