«Кохання — в серці, безпека — на дорозі!» — саме таке гасло обрали для проведення акції юні інспектори руху Гайсинської інтернат-гімназії, що на Вінниччині. У день всіх закоханих діти виготовили понад сімсот «валентинок» і розповсюдили їх серед учнів та вчителів своєї школи, а також пішоходів міста. «Любіть своє життя: дотримуйтесь Правил дорожнього руху!» написано дитячою рукою на кожній «валентинці».
Даруючи їх, юні інспектори переконували кожного і словом і власним прикладом, що вони дотримуються Правил і досягнули у цьому неабияких успіхів. Адже вони неодноразові переможці обласного і Всеукраїнського конкурсів юних інспекторів руху. У винагороду за гарні знання у сфері безпеки дорожнього руху вони кілька разів відпочивали у Міжнародному дитячому центрі «Артек» у Криму. Безперечним доказом у їх справі пропаганди любові до життя був гарний настрій, який вони передавали оточуючим.
Надзвичайна атмосфера добра панувала під час акції і охопила усіх її учасників, — поділилася враженнями керівник загону ЮІР, педагог — організатор Світлана Ткачук. — Ідея поєднання свята закоханих з любов’ю до життя, що відображає факт зразкового дотримання правил безпеки на дорозі, вдалася повністю.
А для учнів початкових класів, окрім «валентинок» у цей день юні помічники ДАІ провели хвилинки безпеки.
ДАІ Вінницької області)
Сімейний юристСімейний юрист допоможе впоратися із сімейними негараздамі в найкоротший термін, допомога кваліфікованіх сімейних юристів
Щодо повідомлення про порушення та проведення перегляду антидемпінгових заходів, Міністерство доходів і зборів УкраїниМитницям Міндоходів України Щодо повідомлення про порушення та проведення перегляду антидемпінгових заходів Для керівництва та використання в роботі надсилаємо повідомлення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі( n0022324-13 ) (далі — Комісія) про порушення та проведення перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну стрілочних переводів походженням з Російської Федерації у зв'язку із закінченням строку їх застосування, яке опубліковано в газеті "Урядовий кур'єр" від 28.11.2013 № 220.
| Г.Герега требует открыть уголовное производство из-за срыва заседания КиевсоветаСекретарь Киевcкого городского совета Галина Герега обратилась в ГУ МВД Украины в г. Киеве с заявлением открыть уголовное производство относительно совершения хулиганских действий и срыва пленарного ...
Щодо набрання чинності міжнародним договором, Міністерство закордонних справ УкраїниКопія: Міністерство юстиції України Апарат Верховної Ради України Секретаріат Кабінету Міністрів України Міністерство інфраструктури України Державне космічне агентство України Представництво України при Європейському Союзі
|