Українці вирушили до Данії боротися за путівку на Олімпіаду

    Українці вирушили до Данії боротися за путівку на ОлімпіадуСьогодні, 6 лютого, хокейна збірна України вирушила до Данії, де з 7 по 10 лютого відбудеться заключний кваліфікаційний турнір на Олімпіаду-2014, передає ТСН.

    Тренерський штаб на чолі з Олександром Куліковим взяв 23 гравців, які захищатимуть честь нашої держави.

    У список потрапили прізвища 18 представників чемпіонату ПХЛ, три гравці з ВХЛ, один гравець КХЛ і один представник білоруської Екстраліги.

    Додамо, що суперниками наших хокеїстів будуть данці, білоруси та словенці. А стартує Україна у кваліфікації 7 лютого матчем проти господарів — збірної Данії.

    Склад збірної України:

    Воротарі: Ігор Карпенко, Вадим Селіверстов («Леви»), Євген Напненко («Донбас»)

    Захисники: Юрій Наваренко («Шахтар» Солігорськ), Василь Полоницький , Ігор Кугут (обидва — «Динамо» Харків), Олександр Побєдоносцев («Беркут»), Володимир Алексюк, Віталій Люткевич (обидва — «Донбас»), Микола Ладигін («Південний Урал»), Денис Петрухно («Беркут»)

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    Про погодження передачі будівлі у м. Деражні в державну власність з віднесенням її до сфери управління Міністерства юстиції, Кабінет Міністрів України

    Про погодження передачі будівлі у м. Деражні в державну власність з віднесенням її до сфери управління Міністерства юстиції Погодитися з пропозицією Міністерства юстиції та Деражнянської районної ради (Хмельницька область) щодо передачі будівлі (літер Б) по вул. Миру, 89, у м. Деражні в державну власність з віднесенням її до сфери управління зазначеного Міністерства.

    Про внесення змін до Положення про Департамент боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, Державна митна служба України

    Про внесення змін до Положення про Департамент боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції Керуючись частиною четвертою статті 548 Митного кодексу України( 4495д-17 ) та на виконання пп. 5.2 п. 5 наказу Державної митної служби України від 02.10.2012 № 510( v0510342-12 ) НАКАЗУЮ:

    Про внесення змін до наказу Державної митної служби України від 31.05.2011 № 452, Державна митна служба України

    Про внесення змін до наказу Державної митної служби України від 31.05.2011 № 452 У зв'язку зі змінами до переліку посад номенклатури Голови Служби, внесеними наказом Державної митної служби України від 22.11.2012 № 669( v0669342-12 ) "Про внесення змін до наказу Держмитслужби України від 26.06.2012 № 338", НАКАЗУЮ:

    Про затвердження на квітень 2013 року тарифів на електричну енергію, які працюють за ціновими заявками, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

    Про затвердження на квітень 2013 року тарифів на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробниками, які працюють за ціновими заявками

    Об адвокате - устами Клиентов

    Огромное спасибо творцам сайта!!! Он на самом деле - находка! Всё просто отлично!!!

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b