Центристська партія «Єш Атид» здобула другий результат на парламентських виборах в Ізраїлі. Новостворена політична сила на чолі з колишнім тележурналістом Яїром Лапідом отримала 19 мандатів. Ні сам лідер партії, ні його однопартійці не мають достатнього депутатського досвіду. Тож, цілком можливо, що «Єш Атид» погодиться на коаліцію з блоком «Лікуд-Бейтену».
Шеллі Яхимович — лідерка Партії Праці, що здобула 17 мандатів і третій результат на виборах, сподівається на співпрацю з іншими центристськими партіями, аби не залишити прем’єр-міністру Нетаньяху жодного шансу сформувати парламентську більшість:
«Завтра вранці почнеться напружена політична робота, і ми всі маємо долучитися до неї, аби створити коаліцію. Ця коаліція, як я вже зазначала раніше, має захищати соціальні інтереси та прагнути миру, і її не повинен очолювати Біньямін Нетаньяху».
Справжню перемогу принесли результати виборів Нафталі Беннету — очільнику партії «Єврейський дім». Ця політична сила націоналістів отримала 12 місць в парламенті і стала четвертою в переліку переможців. Інша ультраортодоксальна партія ШАС здобула 11 мандатів і теж сподівається увійти до складу урядової коаліції.
Про внесення змін до деяких форм державних статистичних спостережень щодо перенесення термінів подання, Державна служба статистики УкраїниПро внесення змін до деяких форм державних статистичних спостережень щодо перенесення термінів подання Відповідно до підпункту 31 пункту 4 Положення про Державну службу статистики України( 396/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 396/2011, враховуючи положення статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику"( 2614-12 ) та статей 80, 81 Цивільного кодексу України( 435-15 ), частини 8 статті 19 Господарського кодексу України( 436-15 ), з метою приведення нормативно-правових актів у галузі статистики у відповідність із нормами чинного законодавства НАКАЗУЮ:
ЮФ «АНК» защитила интересы управляющего морскими судами судоходной линии MSCЮридическая фирма «АНК» защитила интересы компании MSC ShipManagement LTD (Кипр) – одного из крупнейших менеджеров в мире, управляющего морскими судами судоходной линии MSC. Юристы «АНК» представляли ...
| Зарегистрировано 33 уголовных производства по результатам проверок условий работы заключенныхГенеральной прокуратурой Украины совместно с прокурорами областей проверено соблюдение Законов Украины «Об охране труда», «Об оплате труда», «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании» во время работы осужденных.
Заяву на розлучення після відмови в покупці автомобіляЗ моменту розлучення пройшло більше п'яти років, тому зараз я вже можу спокійно про нього говорити.
|