ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
НАКАЗ
24.12.2012 № 739Про внесення змін до деяких наказів Держмитслужби України
З метою приведення актів Держмитслужби України у відповідність до законодавства України НАКАЗУЮ:
1. Внести до наказу Держмитслужби України від 18.11.2011 № 975 "Про затвердження Порядку погодження Управлінням правового забезпечення призначення та звільнення з посади керівника підрозділу правового забезпечення регіональної митниці, митниці, спеціалізованої митної установи та організації, підприємства, що належить до сфери управління Держмитслужби", такі зміни:
у назві, тексті наказу та Порядку, затвердженого зазначеним наказом і додатку до цього Порядку слова "регіональна митниця, митниця, спеціалізована митна установа та організація, підприємство, що належить до сфери управління Держмитслужби" в усіх відмінках та числах замінити відповідно словами "митниця, спеціалізований митний орган, митна організація та науково-дослідна установа митної служби України" у відповідних відмінках та числах;
у преамбулі наказу слова та знаки "(в редакції наказу Держмитслужби від 16.03.2011 № 213)" замінити словами та знаками "(у редакції наказу Держмитслужби України від 24.12.2012 № 737)".
2. Внести до наказу Держмитслужби України від 18.11.2011 № 976 ( v0976342-11 ) "Про затвердження Положення про порядок здійснення обліку та систематизації законодавства в митній службі України", такі зміни:
у тексті наказу та Положення, затвердженого зазначеним наказом, слова "регіональні митниці, митниці, спеціалізовані митні установи та організації", "митні органи, спеціалізовані митні установи та організації", "митні органи, спеціалізовані установи та організації" в усіх відмінках та числах замінити відповідно словами "митниці, спеціалізовані митні органи, митна організація та науково-дослідна установа митної служби України" у відповідних відмінках та числах.
Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Т. в.о. Голови Служби
О. М. Дороховський
WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 56, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 56 Відповідно до Закону України „Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Про встановлення вимог щодо провадження інших, видів діяльності Комунальному підприємству «Гопри-Водоканал», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугПро встановлення вимог щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності Комунальному підприємству «Гопри-Водоканал» Відповідно до Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг»( 2479-17 ), Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг( 1073/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1073, Порядку встановлення вимог щодо провадження суб’єктами природних монополій господарської діяльності, яка не належить до сфери природних монополій( z0311-13 ), та обмежень щодо суміщення видів господарської діяльності суб’єктами природних монополій та суб’єктами господарювання на суміжних ринках у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 04.02.2013 № 15, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ВИРІШИЛА:
| Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, Кабінет Міністрів УкраїниПро затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації Відповідно до частини третьої статті 5 Закону України "Про місцеві державні адміністрації"( 586-14 ) Кабінет Міністрів України постановляє:
Следующее заседание Совета судей общих судов запланировано на 13 февраляСледующее заседание Совета судей общих судов запланировано на 13 февраля с. г. На заседании члены совета планируют рассмотреть ряд вопросов, в частности:
|