Щодо перегляду Актів про порушення ПКЕЕН на виконання протокольного рішення НКРЕ від 07.06.2012 № 23 в доповнення до листа НКРЕ від 27.07.2012 № 4754/11/47-12, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиНАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ЛИСТ

  1. 08.10.2012  № 6350/26/47-12
  2. Ліцензіатам з передачі електричної енергії місцевими (локальними) мережами

    Щодо перегляду Актів про порушення ПКЕЕН на виконання протокольного рішення НКРЕ від 07.06.2012 № 23 в доповнення до листа НКРЕ від 27.07.2012 № 4754/11/47-12 ( vl754862-12 )

    Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі — НКРЕ), повідомляє, що перегляд Актів про порушення ПКЕЕН та ПКЕЕ має бути здійснено з 14.01.2011 — дати набрання чинності постанови НКРЕ від 14.10.2010 № 1338( z1417-10 ) «Про затвердження Змін до Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією» та до 31.12.2012.

    Інформація щодо приведення енергопостачальником своїх дій по відношенню до споживачів у відповідність до вимог чинного законодавства має бути надана у термін надання інформації до НКРЕ у термін до 15.01.2013 за формою , що додається.

    Додатково зазначаємо, що згідно з положеннями пункту 3.5 Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами( z0408-96 ), затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 № 15, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 26.07.96 за № 408/1433 (із змінами), ліцензіат повинен діяти згідно із законодавством України та нормативними документами.

    Член Комісії

    Ю. Власенко

    Додаток до листа НКРЕ 08.10.2012  № 6350/26/47-12

    ІНФОРМАЦІЯ щодо приведення дій по відношенню до споживачів у відповідність до вимог законодавства

    № з/п

    Споживач, адреса, № о/р

    № акта про порушення ПКЕЕН, дата складення

    Період проведених нарахувань

    Підстава для скасування Акта та/або нарахувань за актом, проведення перерахунку *

    Інформація щодо повідомлення споживача про скасування Акта та/або нарахувань за актом, про проведення перерахунку

    Скасовані нарахування

  3. кВт/год
  4. грн
  5. 1

    2

    3

    4

    5

    6

    7

    8

    Підпис директора енергозбуту ЕК

    __________ * Перелік підстав для скасування Акта та/або нарахувань за актом, проведення перерахунку: відсутність експертизи; прострочення терміну держповірки; відсутність належним чином оформленої відмови споживача від проведення експертизи; відсутність точки самовільного підключення; відсутність підстав для застосування пункту 2.5 Методики( z0782-06 ); вимір перерізів проводів з порушенням нормативно-правових актів у сфері метрології та метрологічної діяльності; вісутність сертифікату на індикатор впливу постійного (змінного) магнітного або електричного поля; інше (зазначити, що саме).

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    Про тимчасове зупинення дії спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

    Про тимчасове зупинення дії спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України Відповідно до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( z0260-00 ), затвердженого наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.05.2000 за № 260/4481, ураховуючи вжиття суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності України практичних заходів, що гарантують виконання Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( 959-12 ) і пов'язаних з ним законів, та на підставі матеріалів ТОВ "Бауматех" вих. від 06.08.2013 № 20/13, вх. від 08.08.2013 № 12/80158-13 НАКАЗУЮ:

    Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положень про структурний підрозділ з питань фінансів обласних, районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, Міністерство фінансів України

    Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положень про структурний підрозділ з питань фінансів обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій

    Про перейменування села Біньова Турківського району Львівської області, Верховна Рада України

    ПОСТАНОВА  Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє: Перейменувати село Біньова Сянківської сільської ради Турківського району Львівської області на село Беньова.

    Про офіційні курси гривні до іноземної валюти, Національний банк України

    Національний банк України 16.07.2013 встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти* Код цифровий Код літерний Кількість одиниць Назва валюти Офіційний курс

    Об адвокате - устами Клиентов

    Как много полезной информации. Большое Вам спасибо. С Вами приятно работать! Ребята - умнички.

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b