ДЕРЖАВНА АВІАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
НАКАЗ
31.08.2012 № 613Про внесення змін до наказу Державіаслужби України від 02.03.2012 № 171
На підставі Положення про Державну авіаційну службу України ( 398/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 398, наказу Міністерства інфраструктури України від 26 грудня 2011 року № 637( z0073-12 ) "Про затвердження Порядку накладення і стягнення штрафів за порушення вимог законодавства на повітряному транспорті", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 січня 2012 р. за № 73/20386, та з метою забезпечення контролю за використанням бланків протоколів та постанов за справами про правопорушення на повітряному транспорті НАКАЗУЮ:
1. Унести до Списку осіб, відповідальних за ведення діловодства у справах про накладення і стягнення штрафів за порушення вимог законодавства ( v0171763-12 ), що регулює діяльність у галузі цивільної авіації, та адміністративних правопорушень на повітряному транспорті та використання бланків протоколів та постанов за справами про правопорушення на повітряному транспорті, затвердженого наказом Державіаслужби України від 02.03.2012 № 171 (далі — Список), зміни:
пункт 14 Списку викласти в новій редакції:"14. КП "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Тараненко Олена Олександрівна, юрист";
"26. ПАТ "Міжнародний аеропорт "Сімферополь" Торбач Микола Миколайович, заступник голови правління з авіаційної безпеки;
27. ТОВ "Міжнародний аеропорт "Дніпропетровськ" Шердяєва Олена Валеріївна, помічник начальника служби авіаційної безпеки".
2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Т. в. о. Голови Державіаслужби України
Е. В. Дьомін
ДТП виснажують економікуУряд розробляє серйозну програму підвищення безпеки на автомобільних дорогах і зменшення кількості ДТП. Про це заявив Премєр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з Принцом Майклом Кентським. ...
Про позбавлення стипендії Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів, Президент УкраїниУказ Президента України 1. Відповідно до пункту 8 Положення про стипендії Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів( 290/2006 ), затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2006 року № 290 (зі змінами, внесеними Указами від 23 лютого 2012 року № 142 та від 12 липня 2013 року № 377), позбавити спортсмена ХОДАКОВА Олександра Сергійовича стипендії Президента України, яку йому призначено Указом Президента України від 7 травня 2013 року № 246( 246/2013 ).
| висунутих Українською Народною Партією, в одномандатних виборчих округах, Центральна виборча комісіяПро реєстрацію кандидатів у народні депутати України, висунутих Українською Народною Партією, в одномандатних виборчих округах До Центральної виборчої комісії надійшли заяви Української Народної Партії разом з іншими документами щодо реєстрації кандидатів у народні депутати України, висунутих 31 липня 2012 року на ХІІІ з’їзді цієї партії, в одномандатних виборчих округах.
В.Янукович предлагает назначить на должность главы НБУ И.СоркинаПрезидент Украины Виктор Янукович предлагает Верховному Совету Украины назначить на должность главы Национального банка Украины Игоря Соркина.
|