Ford против Lamborghini: В Киеве в результате столкновения Форда и суперкара пострадал ребенок. ВИДЕО

    Ford против Lamborghini: В Киеве в результате столкновения Форда и суперкара пострадал ребенок. ВИДЕОДТП произошло сегодня 14.09.14, приблизительно в 13.00, в г. Киев, на пересечении улиц Урицкого-Кудряшова, напротив торгового центра Ультрамарин. Там произошло столкновение автомобиля Ford Fiesta и суперкара Lamborghini Gallardo Spyder.

    По предварительным данным (со слов свидетелей), Lamborghini Gallardo Spyder двигался по улице Урицкого в верх от улицы Толстого в сторону Соломенской площади. По словам водителя Ford Fiesta, который двигался навстречу итальянскому суперкару (от Соломенской площади) внезапно перед ним повернул на улицу Кудряшова встречный кабриолет (налево для водителя Lamborghini). Столкновения избежать не удалось — Ford Fiesta врезался в заднее правое колесо суперкара Lamborghini Gallardo Spyder, от чего узел подвески с двойными рычагами, пружина и амортизатор вылетели на асфальт.

    В результате ДТП пострадал ребенок, находившийся в Форде — его госпитализировали медики "скорой" для дальнейшего осмотра. На месте работала следственно-оперативная группа.

    Источник

    Судебно-Юридическая газета

    Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    Про затвердження Тарифів на перевезення пасажирів та багажу залізничним транспортом у міжнародному сполученні Схід - Захід, Міністерство інфраструктури України

    Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 1 листопада 2012 р. за № 1834/22146 Про затвердження Тарифів на перевезення пасажирів та багажу залізничним транспортом у міжнародному сполученні Схід — Захід

    Про внесення змін до постанови НКРЕ від 29.11.2012 № 1524, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

    Про внесення змін до постанови НКРЕ від 29.11.2012 № 1524 Відповідно до Законів України "Про засади функціонування ринку природного газу"( 2467-17 ), "Про природні монополії"( 1682-14 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" та постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 28.11.2011 № 2255( z1502-11 ) "Про затвердження порядку формування інвестиційних програм газопостачальних, газорозподільних, газотранспортних та газозберігаючих підприємств", зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 22.12.2011 за № 1502/20240, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

    Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію на листопад 2013 року, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

    Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію на листопад 2013 року Відповідно до Закону України «Про електроенергетику» ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики» та Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу для суб’єктів господарської діяльності( z1957-12 ), затвердженого постановою НКРЕ від 02 листопада 2012 року № 1421, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

    Щодо зупинення внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів, випущених Акціонерним товариством закритого типу "Пікор", Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

    Щодо зупинення внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів, випущених Акціонерним товариством закритого типу "Пікор"

    Об адвокате - устами Клиентов

    Просто замечательный! Хорошенький сайтик! Классно! Всё доступно и просто. Благодарю за профессиональный сайт!

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b